Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyáltalán nem érdemes elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem érdemes elhívni randira olyan lányt, akiről tudom, hogy van barátja? Esetleg várni néhány hónapot vagy egy évet? 21/f

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 11:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

"#7 Kifejtem. Szabad nők nincsenek, mert majdnem minden valamirevaló nőnek van barátja, akinek pedig nincs, azok


1. Úgy néznek ki, hogy nem kellenek senkinek, ergo nekem sem" És nem gondolod, hogy te is ez a kategória vagy? :) Lumpen kötsög.

2018. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#10 Nem vagyok gyáva a csajozáshoz

#11 Én nem vagyok ez a kategória, ha tudni akarod

2018. nov. 28. 12:07
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Egy újabb idióta incel. Az ilyenek csak arra jók, hogy röhögjön rajtuk az ember
2018. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Azért az egy kicsit erős kifejezés, hogy nem kellenek senkinek. Ezt nem tudhatod, és hát érző emberekről (így nem) beszélünk.
2018. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#4 szabad nők NINCSENEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dehogynem, csak annyira görcsölsz, hogy bárkinek beraknád, aki odatartja, és most tapsikolsz, hogy egy nő veled akarja megcsalni a párját.


Szánalmas vagy.

2018. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%
Az üvöltöző "szabad nők nincsenek" válaszodból kiderül, hogy egy undorító gyökér vagy, akit egy értelmes nő pillanatok alatt elhajt a fenébe.
2018. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Ha lenne kapcsolatom, akkor eszembe nem jutna más nők iránt érdeklődni"


És nem gondolod, hogy ezzel az a nő is így van, akit randira akarsz hívni? Istenem...:D:D:D


Egyébként meg vannak szabad nők, téves az elképzelésed. És olyan szabad nőkre gondolok, akik csinosak, okosak. Vannak, az már más kérdés, hogy nem tudod, hol keresd őket.

2018. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Vagy naivak a válaszolók vagy dezinformálni akarnak. Kb 1-5% annak az esélye hogy ők szingliként jöttek össze szintén szinglivel de a riválisoktól( beleértve téged is) elvárják hogy betartsd a lejárt szavatosságú játékszabályokat. A mai kapcsolatfélékben nincs mit tisztelni . Kb azt se tudják biztosra hogy akarnak e komolyat a másiktól csak dugnak, ha félredugnak akkor éppen mással vannak kapcsolatban ,ha következő nap visszatalálnak egymás ágyába akkor újra kapcsolatban vannak. Ezt a kapcsolatot kéne tisztelni? Mint mikor tűz üt ki , végszükségben egymást tapossák a menekülő emberek de tőled elvárják hogy kb egyedül betartsd ilyenkor is az illemszabályokat, engedd előre a másikat, hátolról se tolakodj sőt rendet rakhatsz a füstben stb
2018. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Kb 1-5% annak az esélye hogy ők szingliként jöttek össze szintén szinglivel "


Bírom az ilyen kamu statisztikás embereket. Mégis honnan veszed ezt az 1-5 %-ot? Végeztél vmilyen kutatást, ismered a Föld összes lakosát? Kár ilyeneket beírnod, mert inkább vicces, mint hihető:)

2018. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Vannak szabad nők akik szépek stb viszont nem állnak le minden jött ment sérült hülyével aki eleve utálja a nőket paradoxon..
2018. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!