Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl tolakodó ezek után így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tolakodó ezek után így elhívni randira egy lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy óráról, aki tetszik nekem, és EGYÉRTELMŰEN (nem részletezném, mert nem akarom hogy rámismerjen) jelezte, hogy bejövök neki/érdeklődik irántam, de nem beszéltünk valami sokat, mivel introbvertebbek vagyunk, és ráadásul még nem is tudjuk egymás nevét. Elhatároztam, hogy következő órán elhívom valahova, csak későn kapcsoltam, mert kiderült, hogy már nincs is többet ez az óránk. Mivel valószínűleg már soha sem fogunk találkozni, így arra gondoltam, hogy bejelölöm facen és elhívom valahová. Szerintetek ezek után ez nem túl tolakodó, főleg úgy, hogy úgy "stalk olom ki" a nevét? (ezt sem részeletezném) A lányról annyit kell tudni, hogy kicsivel több, mint 20, tehát már nem "ijed meg" a fiúktól.


Leginkább lányok véleménye érdekelne.



2018. nov. 28. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Aszontad nem is tudod a nevét,hogy deríted ki?
2018. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt sem akarom leírni, mert nem akarom, hogy rájöjjön, hogy én írtam ki ezt a kérdést. De egyébként már megvan a neve.
2018. nov. 28. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ismered. Felkeltette az érdeklődésed. Megismernéd.

Ez tök normális igény, ettől nem vagy zsákosember.

32/f

2018. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tolakodó, főleg ha jelezte, hogy bejössz neki. :) Szerintem örülni is fog.

Ha meg mégsem így van, majd max. kitér a lehetőség elől, többet nem veszítesz, mivel soha nem fogtok talizni.

2018. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Irj ra. :) Orulni fog neki, hogy ilyen talpra esett vagy.

De adok egy tippet. Ha a vizsgak miatt nehezen lesz elerheto ez nem azt jelenti, hogy nem kellesz neki, hanem tenlyeg a vizsgak miatt idegbeteg. A kutyajat, a nagymamajat es a kedvenc sorozatat is hanyagolja, nem csak teged. Ez ne szegje kedvedet. Egy-ket talival meg facebookos beszelgetessel ki lehet birni ezt az idoszakot es utana gyakrabban tudtok talalkozni.

2018. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat, mentek a zöld kezek :D

Valamikor mostanában akkor elszánom magam, és ráírok :D

2018. nov. 29. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!