Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja azt egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt egy lány, hogy minden szingli fiúra úgy néz, mintha szerelmes lenne beléjük?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, és hamar felfigyeltem rá, mert nagyon megnézett magának, sokat szemeztünk, rengeteget mosolyogtunk egymásra, bókolt nekem, én meg már majdnem beléestem, aztán megláttam, hogy egy másik évfolyamtársammal pontosan ugyanezt csinálja, majd egy harmadikkal is, meg egy negyedikkel. Engem ez valahogy kiábrándított és elment tőle a kedvem. Szegény csávókat sajnálom, akiknek még nem esett le és most még odavannak érte. Pedig tök átlagos lányról van amúgy szó.
2018. nov. 29. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ha pozitív visszajelzést kapnak az növeli az önbizalmukat. Ne keresd értelmét, nincs.
2018. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az nem zavarja, hogy mások érzéseivel játszik, vagy ezt ő nem is veszi észre?
2018. nov. 29. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom a hozzászólók majd megírják mind, hogy mekkora r..anc a csaj, mintha ezt ennyi leírásból meg lehetne állapítani. Képzeld, van olyan, hogy valaki szimplán csak kedves, és mosolyog az emberekre, mert nem egy életunt húgy, mint ebben az országban majdnem mindenki...


Az egyik ismerősöm eladónőként dolgozott, nagyjából ugyanilyen stílussal, a normális emberi viselkedésen túlmenően áradt belőle a kedvesség. Az egyik vásárló (kb. 35-40 évvel idősebb a lánynál) bepróbálkozott nála, a lány megmondta, hogy van barátja, erre mindenféle k..vának elhordta, mert hogy akkor minek mosolygott rá, minek hitegette, stb.

Az ember hajlamos túlbecsülni néhány kedves szót és mosolyt.

2018. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy szeretethiányos. Sokat ad az embereknek, abban a reményben, hogy ezt vissza is kapja. Nagyon jól észrevehető valakin, ha ilyen: szinte szomjazza a kedves szavakat, olyan "alázatosan" viselkedik, mindent megköszön, árad róla a naivitás. Lehet, hogy ez a lány is ilyen. Ő még hisz az emberi értékekben: majd rájön, hogy a világ már rég nem ezek körül forog...
2018. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én értem, miről beszél a kérdező. nő vagyok, és velem ugyanezt csinálta egy munkatársam. én is már teljesen belelkesedtem, mire is kiderült, hogy ő is mindenkivel ezt csinálja. ráadásul be is vallotta, mikor rájöttem.

egy pillanat alatt elpárolgott a vonzalmam.

nem szimplán kedvességről van szó, azért az ember tudja, ha valaki hetekig-hónapokig flörtöl vele.

2018. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sok iklyen csaj van,én is bedültem egynek egyszer, kb fél évig őrülten szerelmes voltam bele, amire el mertem hívni randizni, és mondta, hogy nem pálya, nagyon kibuktam.


onnantól kezdve, soha nem pazaroltam az időt, mindig egyből a tárgyra tértem, randira hívtam, ha egy kicsit is azt gondoltam, hogy tettszem neki. a sikerráta kb 1/30-40, de a nyg számok előbb-utóbb bejönnek. nyomulni kell ez a lényeg

2018. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!