Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi azt sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok lány, hogyha bejönnek nekem, akkor akarok is tőlük valamit?

Figyelt kérdés
Sok lány tetszik nekem, és van néhány olyan is, akiket egyúttal kedvelek is, de ez még nem jelenti azt, h bármit is akarnék tőlük. Szeretek flörtölni velük, de pl. egy munkahelyen én nem fogok kikezdeni kollégákkal, max ha nagyon belezúgnék valakibe, akkor alakítanék ki ilyen helyről kapcsolatot. Egyébként ha egy lánytól többet akarok mint barátság, azt meg is mondom neki, én nem kerülgetem a forró kását, mégis sokan már minden apró bókot,pillantást,érintést kapásból közeledésnek vesznek, pedig ez csak szimpla flört, és barátként tekintek rájuk.
2018. nov. 30. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Bilibe lóg az a kéz. 🙂
2018. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 he84 ***** válasza:
100%
Ott a probléma kérdező, hogy flörtölsz velük, tehát a kiegészítő szövegedben ott van a kérdésedre a válasz. Aki csakis barátkozni akar és annál többet nem, az nem flörtöl. Ha csakis haverkodáson, barátkozáson belül flörtölsz, akkor persze hogy mi lányok/nők félreértjük és azt hisszük, hogy nagy eséllyel többet akarsz. Nem kell így videlkedni félreérthetően és akkor nincs többé ilyen gond, nem kell oda a flörtölés.
2018. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De most őszintén, mi ezzel a baj?! Én szeretek flörtölni és a lányoknak is jólesik egy kis figyelmesség gondolom, hogy nőkánt kezelik őket.
2018. nov. 30. 21:16
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha valakin úgy látom, hogy félreérti, annak megmondom, hogy ne gondoljon mögé többet.

Attól, hogy valaki tetszik, még nem jelenti azt, hogy ki is akarok kezdeni vele,bármilyen hihetetlen, mi férfiak sem úgy működünk, hogy bárkit megdugunk, aki egy kicsit is bejön, vannak olyan helyzetek és szituációk, ahol egész egyszerűen nem érdemes egy kis kaland kedvéért egy jól működő barátságot vagy munkakapcsolatot tönkretenni.

2018. nov. 30. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Te azt mondod mindenki hülye, mert félre ért közben meg veled van a baj. Gáz amit csinálsz, soha nem szerettem azokat a fiúkat akik mindenkinek bókolgatnak flörtölgetnek. Soha nem tudnám komolyan venni, hiszen ha kilép az ajtómon a kis boltos Juliskanak is tömi a kis fejét a bokjaival. Nem köszi. Egy percig nem kell meglepődni, ha van aki ezt beveszi és többet vár. Ha zavar változtass magadon
2018. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha vonzónak találok egy nőt, miért baj, ha ezt a tudomására hozom? Attól, hogy valaki vonz, még nem jelenti azt, hogy össze is akarok vele jönni.
2018. nov. 30. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez akkor baj, ha mondjuk egy lány komolyabb felfogással rendelkezik. Azért az emberek többsége akkor flörtölget mikor akar is valamit a másiktól. Én is ugyanígy jártam, ugyanezt csinálták velem és mivel külsőre az esetem volt meg valami meg is fogott benne bele szerettem, pedig nem vagyok egy hű de szerelmes típus sőt.. Elég nehezen leszek az. Szóval ha nem akarsz valakitől komolyabbat és látod hogy beleéli magát akkor inkább hagyd ezeket a flörtöléseket, mert van aki komolyan veszi. :))
2018. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező nincs ezzel baj ha nem akarsz tőlük semmit de a flörtölés nem azt sugallja hogy semmit sem akarsz. Egy nő nem így gondolkodik. Én is estem már így pofára, és rettentően megalázó volt a számomra.

A srác egyfolytában bámult, adta a félreérthető jeleket, stb stb és én meg teljesen bele estem. Csak hát mivel ő egy félénkebb típus nem történt semmi. És akkor kezdeményeztem én mert rengeteg férfi hangoztatja azt hogy kezdeményezhet a nő is (amivel amúgy egyet is értek) és jókora pofára esés lett belőle. Tetszettem neki, a mai napig olyan de nem akart semmit. És persze én szívtam meg.

Ezzel csak azt akarom mondani hogy nincs baj azzal ha nem akarsz tőlük semmit, még a flörtölés is beleférhet némileg de ELŐTTE tisztázd hogy te nem akarsz semmit. Ne utána amikor a lány esetleg már reménykedik és lehet hogy többet érez.

2018. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem, de előtte ezt hogy tisztázzam, amikor még nem is tudom, h akarok e tőle valamit?:D

Az nálam is mindig az ismerkedés közben derül ki.

Egyébként pedig attól, hogy egy lánytól épp nem akarok semmit, még nem jelenti, hogy ez nem változhat, csak bennem nagyon lassan alakul ki az ilyesmi. Illetve olyan is van, hogy egy lányt nagyon vonzónak találok, flörtölök vele, de a személyiségében találok valami kiábrándítót, így egész egyszerűen nem jövök össze vele, ez viszont előtte még nen derül ki számomra sem.

2018. dec. 1. 05:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azok a lányok, akik azt hiszik, akarsz valamit tőlük, azért flörtölsz, magukból indulnak ki.

Én sosem flörtölök, a haveri/kollegiális viccelődés teljesen más. Tehát magamból kiindulva másról is azt feltételezem, hogy azért viselkedik figyelmesebben, kedvesebben, mert szándékai vannak felém. Kifejezetten zavar, ha valaki túlságosan kedveskedő, sokat bókol, főleg, ha nem vagyunk baráti viszonyban. Párkapcsolatban élek, tehát ezeket a dolgokat nem tudokm hova tenni :D


Volt olyan ismerősöm, aki ismerkedésünk kezdetén elmondta, sok a lány barátnője, és alapvetően olyan személyiség, aki minden lánnyal nagyon kedves. Na ezek után elég nehéz is volt eldönteni, hogy kedvel-e engem igazán, vagy csak azért viselkedik úgy, ahogy, mert ő egyszerűen ilyen :D


Úgyhogy azt javaslom, próbálj egyértelmű lenni, hogy elkerüld a félreértéseket, mert könnyen azt hihetik, hogy csak hulyited oket, akkor is, ha neked nem ez a szándékod.

2018. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!