Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi azt sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok lány, hogyha bejönnek nekem, akkor akarok is tőlük valamit?

Figyelt kérdés
Sok lány tetszik nekem, és van néhány olyan is, akiket egyúttal kedvelek is, de ez még nem jelenti azt, h bármit is akarnék tőlük. Szeretek flörtölni velük, de pl. egy munkahelyen én nem fogok kikezdeni kollégákkal, max ha nagyon belezúgnék valakibe, akkor alakítanék ki ilyen helyről kapcsolatot. Egyébként ha egy lánytól többet akarok mint barátság, azt meg is mondom neki, én nem kerülgetem a forró kását, mégis sokan már minden apró bókot,pillantást,érintést kapásból közeledésnek vesznek, pedig ez csak szimpla flört, és barátként tekintek rájuk.
2018. nov. 30. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: írod, hogy nem mindig derül ki hamar, hogy szeretnél-e többet az illetőtől, ezért nem tudod tisztázni a dolgokat vele. Ez érthető, de nem kell mindenkivel flörtölni, "udvarolni" ahhoz, hogy jobban megismerd.
2018. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 he84 ***** válasza:
Már elmondtam a lényeget kérdező, olvasd el újra figyelmesebben és próbáld meg jobban megérteni! Nem kell flörtölni nekünk, felesleges ha nem akarsz semmit a barátkozáson kívül, többen elmondtuk miért. Ne így növeld az egódat, hallottam hogy egyes férfiak főleg emiatt teszik és lehet benne valami. Jól tudom én is, hogy a férfiak egy része nem csak úgy hopp szexelne bárkivel, nyilván nem mindenki olyan. Részben saját tapasztalat.
2018. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!