Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életetek legjobb randija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek legjobb randija?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hogy zajlott? Màr akkor is tudtàtok hogy a legjobb, vagy csak most visszaemlékezve?

2018. dec. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem randiztam még és nem is fogok szerintem. 30/F.
2018. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy nagyon rossz randi után voltam, ahol semmi közös téma nem volt a sráccal, és kínszenvedés volt minden perc. Nem volt kedvem hazamenni, bolyongtam a városban, miután elváltunk, kellemes, kora nyári idõ volt, és jól esett az emberek közelsége. Eszemve jutott, hogy van egy srác,akivel dumálgatunk, már többször próbáltunk találkozni, de valamiért sosem volt alkalmas az idõpont. Gondoltam, ráírok, hátha beszélgetek valakivel egy jót. Vártam õt a metróban, képek alapján nem is tetszett annyira, de nem keresett semmi komolyat, meg annyira én sem, gondoltam, miért ne. Ahogy vártam a metróban, egy elképesztõen jóképū pasi állított elém, teljesen nem adták vissz a képek, hogy mennyire sármos. Este 9-tõl hajnal 3-ig együtt voltunk, beszélgettünk, sétáltunk a városban, csókolóztunk, titkokat osztottunk meg egymással. Ezt még 2 ugyanilyen fantasztikus éjszaka követte, majd még pár csodálatos hét. Mindketten éreztük, hogy nagyon beleszeretnénk hamarosan a másikba, de a körülmények miatt nem jöhetett létre kapcsolat, így lezártuk a dolgot. A mai napig az egyik legszebb emlékem az az este és az a pár hét.
2018. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
30%

Beültünk az étterembe. Bohóckodtunk a kommerszebbnél kommerszebb ételeken, a felső tízezernek szánt 15-20 ezer forintos menükön, az árakon, majd végül a röhögések közepette kiegyeztünk egy-egy desszerten, tejberizst rendeltünk. Végigcsicseregtük, végigröhögcséltük az egész randit, hogy mellettünk 20-25 ezer forintokat fizettek, mi meg a diákmelós fizunkból megúsztuk az egészet üdítővel együtt két-kétezer forintból és milyen jól szórakoztunk, még aznap egészen hajnalig egy buszmegállóban vihogtuk végig az egész éjszakát.

Ma már nem mennék bele ilyen megalázó lumpenproli, csöves randiba. A nőknek csak az számít, hogy mit villantasz.

2018. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Kiegészítésnek még: akkor még nem tudtam, hogy az a legjobb, teljesen a pillanatban voltam, minden érzékem a srácra fókuszált, nem néztem kívülrõl a helyzetet.
2018. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy volt, illetve kettő, de ugyanazzal a lánnyal, szóval nincs nagyon miből válogatni. :D

Elég jól meg lett alapozva, szóval akár még a szeméttelepre is mehettünk volna, akkor is jó lett volna. Legalábbis számomra.

2018. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

megbeszéltem a nővel,hogy x órakor oda megyek a lakásához és elmegyünk kajálni.

foglaltam asztalt előre.

aztán odaértem,akkor jött meg munkából és mondta,hogy nincs kedve menni sehova,inkább menjünk fel hozzá.

gondoltam is,hogy nagyszerű.

ilyen esetekre volt mindig egy üveg bor a csomagtartómban,elő is vettem,felhívtam az éttermet és lemondtam a foglalást,majd felmentünk,lezuhanyzott,megittuk a bort és szétkeféltem.

ilyen a tökéletes randi.

2018. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Nyári randi volt vagyis nagyon kora őszi. Beültünk egy újonnan nyitott étterembe, ahol zseniálisan rossz volt a kaja, de legalább csak mi voltunk a helyen. Vacsoráztunk beszélgettünk, majd elmentünk egy kerthelyiségbe, ahol hajnali háromig dumáltunk és iszogattunk. Ott is egy ember volt kb rjatunk kívül, mert már szezon legvége volt. Nagyon kis hangulatos volt, ahogy este már kis plédbe csavarba fröccsöztünk a színes égősor alatt és tényleg mindenről tudtunk beszélni. Igazából ettől volt nagyon jó. Nagyon felszabadultak voltunk, nem volt semmi feszengés,nagyon sokat beszéltünk. Ja és hozott nekem egy szál rózsát is, aztán hazakísért és megbeszéltük, hogy másnap este innen folytatjuk. Azóta együtt vagyunk. :)
2018. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
2. alkalom volt. Elhívott Budakeszire, és megkérdezte, hogy zavarna-e, ha ma bemutatná a hobbiját? Mondtam, hogy nem, erre elindította a telefonja GPS-ét, és mondta, hogy kövessem amit mond. A lőtérre mentünk. Na akkor tudtam, hogy különleges nő, és életemben akkor lőttem első ízben Desert Eagle pisztollyal.
2018. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!