Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szerintetek ez bevállha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek ez bevállható? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Vennétek fel randira szoknyát harisnyával esetleg combfixel, ha tudnátok, hogy tetszik a partnernek? Milyen fehérneművel? Persze nem hideg időben gondolom, hány évesek vagytok?

2018. dec. 2. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ilyenkor is szoknyát hordok meleg harisnyával. Combfix kizárt ilyen hidegben.

40n

2018. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell ehhez randi, hogy ilyet vegyek fel. Combfix csak akkor, ha nem sétáltok vagy nem tartózkodsz sokat a hidegben, mert ki fogsz fagyni. Ha biztos, hogy nem kerül le a ruha és mégis kint is lesztek, akkor esetleg úgy megoldható a combfix, hogy nude harisnya és rá a combfixes így dupla réteg. De ha stílusos akarsz maradni, egy egyszerű harisnya is lehet ugyan úgy szexi és közben te sem érzed rosszul magad.


24N

2018. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor vennék fel, ha nekem van hozzá kedvem. Azért nem kezdek másképp öltözködni, mert más elvárja tőlem.
2018. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
A harisnya+szoknya abszolút. De biztos nem egy vadidegen fetisiszta perverz kedvéért. Sry.
2018. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
4-es ha 1Adonisz lenne az a fetisiszta boldolgan felvened,ugye?Szanalmas
2018. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
#5: ha nem tudnad, a szexhez vonzalom kell. Senki nem erolteti meg magat olyanert, aki nem tetszik neki.
2018. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Én gyakran hordok combfixet szoknyával,csak mert szép és a párom szereti. De ha randira direkt megkérne valaki,akkor abból azt szűrném le,hogy nem érdekli amit mondok,csak meg akar húzni. Úgyhogy ezzel óvatosan. Majd ráérsz öltöztetni a barátnődet,ha együtt lesztek.
2018. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen bevállalható!Ha így teszek a páromnak,neki bármit.
2018. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig úgy öltözködök, ahogy kedvem tartja.Alapjáraton inkább szoknyás/ruhás tipus vagyok, de télen harisnyából csakis a vastag verzió jöhet szóba. Senki kedvéért nem fogok fagyoskodni és felfázni, télen is lehetsz csinos, nem kell hozzá combfix meg p.csavillantó szoknya.
2018. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Télen annyira nem. Hordok szoknyát harisnyával, de így télen nem sűrűn. Nyáron, vagy jobb időben más a helyzet, szeretem a combfixeket szoknyával hordani is.

24L

2018. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!