Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kínai kifőzdékben dolgozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínai kifőzdékben dolgozó ázsiai lányokat mennyire nehéz felszedni?

Figyelt kérdés
Pl. "kérek egy szezámmagos csirkét és a telefonszámodat", vagy hasonló, de kevésbé gáz szöveggel.
2018. dec. 5. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kifőzdéket általában szorosan összetartó családok vezetik, apa, anya ott van szintén és a legtöbben igyekeznek tartani a hagyományokat. Nincs túl sok esélyed.
2018. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi farok a közhelyek ellenére nekik sem nyerő! Felejtsd el
2018. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy van egy konkrét lány és én annyira belezúgtam, hogy az elég gyerekes. Konkrétan én tartom el őket hónapok óta, annyit eszek náluk. Aki tudja, hülyének néz, mert különösebben nem is szép, de valami nagyon megfogott rajta.
2018. dec. 5. 13:29
 4/14 Lady Beth ***** válasza:
Amit egyeske ír az tökéletes...Egyébként kétlem hogy te tartanád el őket. Egyáltalán felfigyelt rád?
2018. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi jártunk rendszeresen egy helyre, ott anyuka és lánya volt kint a pultnál, apa bent.

Egyszer láttuk a lányukat valami eszméletlen drága hodályból kiszállni. Magabiztos volt nagyon, pörgette a kulcsot. Velünk sem volt túl kedves, inkább az anyu.

Nem megsérteni akarlak, ne értsed félre, de ezek a lányok nem azok a sztereotip, kedves(nek tűnő) kínai lányok+tényleg összetartó családokról van szó, akik szerintem nagyon-nagyon megnézik, ki lesz a fiatalember. :/

2018. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván túloztam. Viszont tényleg ott ebédelek kb. négy hónapja majdnem minden hétköznap, szóval ha nem figyelt fel rám legalább egy "mi a fene baja van ennek" szinten, akkor vak. Azért nem szólítottam még meg komolyabban, mert magamtól is tisztában vagyok az egyes válasz igazságtartalmával. Azért is tettem fel a kérdést, hátha valaki többet is tud mondani.
2018. dec. 5. 13:50
 7/14 Lady Beth ***** válasza:
100%

Ne haragudj a durva szavaimért, nem akartalak megbántani :)


...De ez tényleg felejtős. Ha ott eszel majdnem minden nap és ő nem mond illetve csinál semmit, ami egy icipicit is személyes lenne az irányodba, akkor nyilván te csak egy vevő vagy és semmi több.


Egyébként nem mindegyik ilyen komor, lehet velük barátkozni, csak nem mindegyik akar. Az egyik kínai étteremben ahova én járok, ott nagyon édes a hölgy aki kiszolgál mert mindig ad egy zsák rákszirmot ajándékba és a kislánya meg kezet fog velem. :)

2018. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarlak elkeseríteni, de vendéglátósként nekem a minden nap visszatérő vendég nem vonzalmat jelent, hanem azt, hogy ízlik neki a főztünk. :)
2018. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 peca1000 ***** válasza:
100%

Mikor fizetsz, adsz neki egy névjegykártyát, és írd rá, hogy hívjon fel.


Közbe mosolyogsz :)

2018. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Kilenceske, egy magára valamit is adó nő nem fog feltárcsázni egy vadidegent, ha naponta 3x eszik ott akkor sem.
2018. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!