Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem furcsa, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, ha egy dolgozó férfi felesben akarja fizetni a dolgokat egy (még) tanuló lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok, de értetlenül állok a dolog előtt. Volt egyetemista barátom is, alap volt, hogy felesben fizettünk, hiszen egyikünk se dolgozott. Egyetemista srácokkal ha randiztam szintén ez volt. Az utóbbi két kapcsolatom 30 feletti férfiakkal volt. Nem éltünk együtt, de komoly kapcsolatok voltak. Ők fizettek szinte mindent. A mostani párom 30, együtt is élünk, amit ő ajánlott fel. Nem gazdag ő se, de általában ő fizet, a lakhatásba és nyaralásba egyáltalán nem várja el, hogy beszálljak. Cserébe természetesen én is meg szoktam hívni, drágább ajándékokat veszek neki ünnepekre, főzök neki finomakat, ilyesmik,amik tőlem kitelnek. Amint dolgozom, természetesen közös kassza. De nem értem, hogy hogy lehetnek egyes férfiak annyira sóherek, hogy ilyen esetben is képesek centizgetni meg felezgetni . Senki nem szereti ha élősködnek rajta, ez oké. Csak annyira furcsa, ha emiatt évekig nem laknak együtt, nem mennek nyaralni, mert ennyit se ér neki a barátnője. Nyilván ehhez komoly kapcsolat kell, de komoly kapcsolatban nem értem ez hol probléma. Ha dolgozik mindkét fél megint más. De nem tudom hogy egy kereső férfi sokszor hogy tudja elvárni a párjától, hogy felesben fizessék a lakbért+rezsit, ennyit egy diáklány melóval se keres meg.

20l


2017. aug. 12. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Akkor az a diáklány keressen diák srácot barátnak, és ne idős férfiak kurrvája legyen ;) Ennyi. Ha 35-40 körüli férfi lennék, eszem ágában sem lenne a 20 éves diáklányok közül válogatni komoly kapcsolatra.
2017. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Ez teljesen megbeszeles kerdese. Ha csak ingyen szexre vagyott a ferfi egy kislannyal akkor jo hogy nem akar fizetni.


Ha a lany potapukat keres de az oreg ur meg igazi baratnot akkor is ertheto hogy miert akar felezni.

2017. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Mindig az igényekkel van a probléma.


Felhozod itt a lakást: addig, amíg a csaj tanul addig ne akarjon összeköltözni a sráccal, ha tudja, hogy nem tudja állni a saját részét.


Ha nyaralni szeretnének menni, akkor a csaj menjen diákmelózni, de akár rokonoktól is tud kapni pénzt, ha pl. ünnepkor azt kap. Lehet spórolni.


Azért mondom, hogy mindig az igényekkel van a probléma, mert sokan nem elégszenek meg egy szimpla piknikes, túrázós randival, nekik ez és ez kell, hogy aztán fb-on tudjanak vele villogni. És ezt szerinted melyik pasi tolerálja hosszú távon?

Persze, nem minden csaj ilyen.


Én mikor diák voltam, néha meghívtam a páromat mozira vagy fagyira, de mivel nem melóztam ezért az összespórolt pénzből tettem.


Lehet kisebb igényekkel is élni addig, amíg csak az egyik fél dolgozik rendes állásban.


Mindig addig nyújtózkodjunk, ameddig a takarónk ér.

Mindig kettőn áll a vásár, nemcsak a pasik hibásak ebben, hanem a csajok is, akiknek k..rva nagyok az igényeik!

2017. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

Mert így korrekt? Én már lediplomáztaam, apum milliókat keres havonta de nem tartom el és nem fizetek semmit a pasimnak. Így korrekt. Én sose vártam el hogy egy férfii meghívjon pedig semmibe nem kerülne. Saját lakásom van nyilván de egyszer lakott már nalam egyik exem, a rezsi felesbe ment. Én sose dolgoztam...


25N

2017. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
#4, szoval apad tart el es itt fikazod a tobbi not hogy miert varja el hogy a pasija tartsa el? Kepmutatas mestere vagy.
2017. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Az ugye nem téma,hogy 20 évesen,miért volt ennyi barátod? Na és igen,ha felnőtt/érett pasi kell,nőlj fel és érj meg.
2017. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
# 5/, én a saját részemet indig és mindig fizetem. De ha én el akarok menni spontán nyaralni pl. Dohába akkor nem fogom elvárni hogy apum állja a pasim részét. Én vagyok a lánya, nekem állja de nem fogja a pasimnak is. Egy 10es skálán mennyire visítanál ha az irigység fájna?
2017. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
#7, te nem fizettel soha semmit. apad fizetett, igyis kitartott ribi vagy, nem sok jogod van beszolni masoknak hogy miert a parjukkal akarjak eltartatni magukat.
2017. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

#7


A magad fajta luxus r..bancokat vágnám nőként úgy képen, hogy a fal adná a másikat. Apád pénzével eléggé gáz menőzni!

Plusz az, hogy annyira el vagy szállva magadtól, hogy az már fájdalmas.

Szállj le szépen a magaslóról, így soha nem fognak téged tisztelni, mint nőt!


Te mennyit tettél le saját önerődből az asztalra?

Mit dolgozol?

Mit diplomáztál?

2017. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Te,milliomosék lánya..Apád nem tudna valamivel több százalékot venni neked?Mert az az 50% nagyon kevés..

Vagy eddig már nem ér el a keze..? :D

2017. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!