Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mutassam be a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mónikk0333 kérdése:

Mikor mutassam be a barátom a szülőimnek? .

Figyelt kérdés
Nem rég vagyunk együtt és ez az első komolynak látszó kapcsolatom..18L vagyok a fiú 20F
2018. dec. 5. 22:01
 1/4 anonim válasza:
Én az első barátomat fél év után mutattam be, de akkor én még csak 16 voltam. A következőt pár hét után igazából, 19 évesen :D Szerintem ha sok időt töltesz a barátoddal, akkor a szüleid is nagyon kíváncsiak, kivel töltöd az időd nagy részét. Egy-másfél hónap körül jó vagy szerintem
2018. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is azt mondom hogy ha érzed hogy ez komoly lesz és te már tartod annyira bizalmasnak a kapcsolatot és érzed annyira méltónak a srácot arra hogy bemutasd a szüleidnek akkor már végül is bármikor. Én pl akkor szoktam bemutatni ha már köztünk sincs olyan kínos csend és nem erőltetett a beszélgetés hogy ki tudjam menteni ha bármi olyan téma jönne fel amit tudom hogy negatívan érinteni a srácot. Remélem tudtam segíteni :)
2018. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kevesebb, mint egy hét után be mutattam, éreztem, hogy nem lesz több akit be kell mutatnom majd. Én is 18 voltam ekkor és a párom pont 20 egyébként 😅 Azóta lassan már 3 év el telt, és közeleg az esküvőnk időpontja :)
2018. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez igazából függ a szüleid habitusától, illetve hogy hogyan ítéled meg, mi lenne a véleményük a fiúról (nem az hogy ti milyennek akarjátok láttatni magatokat!!! hanem hogy ők milyennek gondolják majd ténylegesen!).


Én amikor összejöttem egykori barátnőmmel, ő akkor egy barátnőjénél volt fent Pesten 1 hétre. Pénteken jöttünk "hivatalosan" össze, vasárnap pedig hazamentem vele Szegedre.

Én akkor 16/F voltam, barátnőm 21/L...azóta már nem vagyunk együtt.

A faterja pisztolyt fogott a fejemhez. (Mint kiderült apuci a TEK-nél dolgozott)


Szóval ezt a kettőt vedd figyelembe.

Az alapján pedig egyéni.


20/F

2018. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!