Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fitness edző nőknek tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitness edző nőknek tetszenek nem kigyúrt, számítógépes kocka pasik?

Figyelt kérdés

Néhány éve kezdtem járni edzőterembe, mert egész nap a számítógép előtt ülök munkám miatt, és kellett a napi mozgás leginkább egészségmegőrzés miatt.


Egy kicsit szálkásabb, jobb alakú is lettem de nem lehet rám azt mondani gyúrós vagyok, nem is eszek tudományos fitness módon sem.


De egy nagyon szexi, fitness edző lány félreérthetetlen jeleket kezdett adni hogy szívesen ismerkedne.


Őszintén szólva meg is lepett mert valamiért olyan "előítélet" volt bennem hogy fitness edző lányoknak a klasszikus nagydarab gyúrós pasik tetszenek. Hát attól én a 75 kg-al fényévekre vagyok! :D



2018. dec. 12. 09:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne? :) Sok sikert
2018. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
10-ből 9-szer a kigyúrt pasik kellenek nekik, de 1-szer meg nem. Te most épp azt az 1 esetet éled át. Hajrá!
2018. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű levette hogy pénzes vagy, de ne aggódj ettől még megtartja a kigyúrt kúrópajtijait. Bár tudom hogy ez nem számít de az ilyen fitnessmacák szellemileg nincsenek túl eleresztve.
2018. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

# 3


Nem vagyok pénzes egyáltalán. Ráadásul gyalog vagy bicajjal járok az edzőterembe is, míg ez a lány autóval. Rendszeresen lát hogy én bicajjal jövök. Ebből főleg nem gondolhatja hogy pénzes vagyok.

2018. dec. 12. 09:57
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

3.

Mester, milyen körökben ismerkedjek, ahol inkább szellemileg jól eleresztett nők vannak?

2018. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ha elkezdtél edzeni és már eredményeket is értél el, akkor simán tetszhetsz neki. :)

Egy dolgot tarts szem előtt: Egy fitness edző nő életének szerves része a mozgás, a hobbijai is valószínűleg e köré épülnek, tehát ha járni kezdtek, neked is valószínűleg eléggé aktívan kell élned.


Nekem csak ilyen pár kéne, de a kérdés, hogy te ezt tudod-e vállalni?


Ha igen, akkor menj rá. Nem a gyúrós 100 kilos állat kell ennek a nőnek sem valószínűleg, hanem egy jó alakú, akár 75 kgs férfi. Egy 75 kgs formában lévi férfi is rendelkezhet szép, izmos karokkal, mellizomzattal.

2018. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

1.: Barátnőm 4 féle edzésre jár. Sportos. Viszont nem áll szóba sportos pasikkal, taszítónak találja a robotszerű férfitestet. Én is, és az exei is mind husibb pasik voltak.

2.: Szép a kockás has a csajoknál, de attól még nem lesz kifizetve a villanyszámla és nem alap egy házassághoz.

2018. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

7.

De akkor te nem is sportolsz/mozogsz/edzel és csak eszel össze-vissza?

2018. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De edzek napi 40-60 percet és bicajozok minden nap vagy futok.
2018. dec. 12. 10:23
 10/28 anonim ***** válasza:
Köszi, de a husi pasit kérdeztem sportos barátnővel.
2018. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!