Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfiaknak illik fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak illik fizetni az első randin, akkor a nőknek mit illik cserébe csinálni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 00:40
1 2 3 4 5
 1/47 próbálokkedveslenni ***** válasza:
84%
megköszönni?!
2018. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%
Véleményem szerint akkor illik a másik helyet fizetni, ha meghívod valamire és ő elfogadja. Cserébe elvárni semmit sem illik..
2018. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

"megköszönni?!"

Az ingyen van.

2018. aug. 26. 00:46
 4/47 A kérdező kommentje:

"Véleményem szerint akkor illik a másik helyet fizetni, ha meghívod valamire és ő elfogadja. Cserébe elvárni semmit sem illik.."

Én nem beszéltem meghívásról! Olvasd újra!

2018. aug. 26. 00:47
 5/47 anonim ***** válasza:
84%

Akkor hogyan kerültetek a randira? Nem hívtad meg? Akkor miért ment oda?

Vagy a nő hívta a férfit? Akkor szerintem illik a nőnek állnia.

2018. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 próbálokkedveslenni ***** válasza:
88%

...mert most te milyen randira gondolsz?

Első randin 90%-ban sétálni és beszélgetni szoktam a nőkkel. Közben maximum egy fagyi - üdítő - sütemény - ilyesmi szokott jönni.


1000 Ft-nál többet nem igen szoktam költeni első randin a nőre. Nem azért, mert smucig vagyok, hanem mert értelmes nőkkel szoktam randizni, akik nem is igénylik a csinnadrattát.


Szóval igen, köszönje meg és töltsük kellemesen a randit.

2018. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
82%

Igényesen megjelenni?

Egyébként általában kávézni megyek a pasikkal, szóval nem igazán terhelem őket anyagilag. Ráadásul majdnem sírva röhögtem, amikor egy pasas egy limonádé miatt hisztizett utólag, hogy meghívott rá. 500 Ft volt, nem igazán értettem. Ez az illik cserébe kérdés is ez a kategória.

2018. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
3%

utolsó, veled is jó lehet egy randi, ha sírva röhögsz rajta...

Kb akkor hagytalak volna ott a pcsába...

Liba.

2018. aug. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, a 7-es nem a randin röhögött sírva, hanem azon, hogy a pasi utólag hisztizett egy 500 ft-os limonádén. Vagyis egy pasinak nevezett valami. Hát az ilyet én is kiröhögném.

A kérdés a válaszra: megköszönni. Ennyi. Miért, szerinted mit illene csinálni?

2018. aug. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
81%

8-as:

UTÓLAG hisztizett a pasi, utólag hánytorgatta fel az 500 forintos limonádét.

Ezen bármelyik normális nő sírva röhögne. Szánalmas fillérb...szó pasik...

2018. aug. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!