Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért dob el engem magától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dob el engem magától minden pasi?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok és sok férfinak tetszem, hívnak is randira, de minden randi után közlik velem, hogy: "Jah! Bocs! Mégsem kellesz!" Ha meg megkérdezem, hogy miért akor meg már bunkó stílusban közlik velem, hogy takarodjak el a fenébe! Pedig én mindig kedves vagyok, nem hisztizem, soha nem követelek semmit! Lehet pont ez a baj?? Lehet, hogy unalmas vagyok a férfiaknak, mert túl "jó kislány" vagyok?? De egyszerűen én nem tudok egy ilyen "vedd már meg nekem ezt, meg vedd már meg nekem azt, meg legyél már menő férfi" stílusú követelőző nőszemély lenni! Kedves vagyok, kedvesen bánok a férfiakkal, mindig igyekszem a kedvükben járni, és folyton azt kapom, hogy takarodjak el a fenébe! A hisztérika, buta, odáig tart az agyi szintje, hogy "jajj most milyen műkörmöt fogok magamnak felrakatni" csajokra meg úgy néznek, mint valami istennőkre! Nem értem egyszerűen! Most én is rakjak fel műkörmöket és kezdjek el nyavalyogni??!

2018. dec. 14. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Gyereked van? Pletykálnak rólad? Vannak haragosaid? Mit mondasz randin magadról pontosan ?

32/f

2018. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

1, Próbáltál esetleg hozzád hasonló nyugisabb emberrel ismerkedni, akinek hasonló az igénye, mint a tiéd?;

2, Próbáltál már esetleg egy kicsit változtatni a stílusodon, és kicsit átmenni "rosszba" (értsd: olyan stílusba átmenni, ami nem annyira a tiéd?)?


Sokszor csak egy kis változtatás kell a dolgokhoz. (36F)

2018. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Apáddal milyen volt a viszonyod?Elfogadott téged?Első szülőtt vagy?
2018. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a merítésedben lehet a hiba. Tehát valahogy azokkal a pasikkal mész el randikra, akik a plázacicák agyi szintjéhez illenek. Innentől pedig érthető, hogy nem kellesz nekik.
2018. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ééérdekes... Én pont ugyanezt férfiként tapasztalom a nőktől.
2018. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :-) Már segítettek is egy kicsit :-) Nincs gyermekem, haragosokról nem tudok! :-) Apum sajnos eléggé kritikus volt velem mindig is! :-( Azon már én is elgondolkoztam, hogy lehet nem a megfelelő pasikkal megyek randira. Viszont akkor itt egy másik folytonos probléma, hogy mindig az van velem, hogy amelyik pasi nekem bejönne, az vagy foglalt, vagy nem vagyok az esete, amelyik pasinak meg én kellenék, az meg nem az én esetem :-(
2018. dec. 14. 21:57
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez bezony patt helyzet. :D Akkor lehet azt csinálni, hogy engeded, hogy mások is megfeleljenek (add lejjebb) vagy megfelelhetsz te másoknak (válj vonzóbbá azoknál, akiknél jelenleg nem vagy).

32/f

2018. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

"Apum sajnos eléggé kritikus volt velem mindig is! "


Ez egy nagyon lényeges dolog.


Nőknél nagyon gyakran megfigyelhető, hogy az apaképpel való problémák kihatnak a férfiakkal való kapcsolódás minőségére.Ha az apa nem volt elfogadó, akkor a nőből sokszor önkéntes lábtörlő lesz, mert a vágyott elfogadásban/szeretetben ösztönösen részesülni akar, de a gyermekkorban megélt elutasítás és kritika hatására az önbecsülés, és a személyes igények a háttérbe szorulnak.


Lásd:


"Kedves vagyok....mindig igyekszem a kedvükben járni..."


És hol vagy te?

2018. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rockarc ***** válasza:

Meg ne valtozz az istenert. Nagy kereslet van a normalis nokre. Sajnos rossz emberekre gerjedsz, legy egy kicsit nyitottabb, lehet elsore kiszelektalod valami banalis dolog miatt, aki tuti lenne hozzad. Probald meg kivulrol nezni magad, hogy vajon mi jon be az egyik ferfin, es mi nem jon be a masikon, probald az osztoneidet tudatositani, ugy konnyebb uralni is.


42F

2018. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sajnos a leírásod alapján semmi nem derül ki. Ez így eléggé fekete-fehér, hogy te jó vagy, ők meg igazságtalanok, és elutasítók. Ennyi információból még következtetni sem lehet, mert nem reális, hogy valakinek aki kedves azt mondják takarodjon...


A kedvesség lehet passzív nyitottság, de lehet tolakodás is, ami idegesítő is tud lenni... többféleképpen lehet értelmezni.

Kedves lehet egy szelíd nő, aki intelligens, együttműködő, tisztelettudó... de kedvesnek mondhatja magát egy anyós is, aki csak jót akar, de belemászik mások életébe puszta kedvességből.


Nekem volt egy nőismerősöm, aki nagyon kedves volt, de idegesítően nem volt semmi karaktere, mindenben az lehet mellette, amit a másik akar. Ez elsőre jól hangzik, de egy idő után elutasítást vált ki, mert szeretném azt érezni, hogy egy önálló személy van mellettem, és nem olyan, aki azt várja, hogy felprogramozzák. Nagyon fura volt, sajnálom is ezért, mert különben jó fej lenne, de ez a fajta kedvesség irtó zavaró volt.

2018. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!