Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, titeket komolyan zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket komolyan zavar, ha egy fiatal férfi a saját erejéből sikeres?

Figyelt kérdés

Sportkocsi, gyakori utazások, minőségi ruhák. Ez tényleg taszító abban az esetben is, ha az ember egyedül, becsületesen, külső segítség nélkül érte el?

Több ilyen választ olvastam mostanában különböző kérdések alatt, hogy ezek inkább negatív dolgok.


2018. dec. 18. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

"Több ilyen választ olvastam mostanában különböző kérdések alatt, hogy ezek inkább negatív dolgok."


Megtennéd, hogy akkor linkelsz egy párat?


Köszönöm.

2018. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem zavar, nem taszít csak nem jönnek össze egy ilyen férfival mert mellette egy senki lennék , csöves pénztelen hajléktalannak tűnnék.

Sok férfi gondolja úgy hogy ha több pénze van mint a párjának akkor nala van a nagyobb hatalom ő az “úr” nekem pedig kopmenzalnom kene más dolgokban amit nem szeretnek. Nem jönnek összes olynnal aki sokkal többet keres nalam

Amugy sem jó ha ennyire eltér egy kaocsolatban az anyagi helyzet

N24

2018. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2018. dec. 18. 11:54
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem a pénzzel, a kocsival meg a nyaralásokkal van a gond, hanem a hozzájuk tartozó nagy arccal.

ha egy pasi sikeres, az nem baj, de ha beképzelt, nagyképű, felvágós az taszít.

2018. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Már miért lenne taszító?
2018. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Engem a gyakran hozzá tartozó nagyképű és munkamániás attitűd zavar. Azzal nem vagyok kibékülve, mert szeretném, ha egyszer lesz párom, akkor töltsön velem időt, ne folyton a pénzcsináláson járjon az esze.
2018. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a saját erőmből lettem sikeres, másokban is becsülöm azokat a tulajdonságokat, amik ezt lehetővé teszik. Az olyan "státuszszimbólumok" viszont, mint a sportkocsi, drága ruhák, kütyük, puccos villa, stb. viszont tényleg zsigerből taszítanak, nem érzem jól magam ilyen környezetben.
2018. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Alapesetben nem zavarna, de nekem nincsenek ilyen sikereim, kevés a pénzem is, egy idő után gond lehetne a különbségekből.
2018. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem az zavarja őket, hogy sikeres,gazdag férfit találtak , hanem inkább a proli csőcselék megvető, irigykedő pillantásai, illetve a férfi lekezelő sznob rokonai, barátai, akik rögtön összesúgnak a háta mögött, hogy biztos a pénz miatt van csak vele. Ha egy lány ilyen férfibe szeret bele, akkor minden oldalról támadási felületet csinál magának, a szegények irigységből fogják becsmérelni, a gazdagok meg felkapaszkodottat látják csak benne. Mindenesetre aki elég intelligens,és tényleg komoly szerelmet érez, az megtanulja leszarni az ilyen irigy rosszindulatú emberek véleményét és akkor boldogan együtt lehetnek a párjával.
2018. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Amit ide belinkeltél, az pont a tipikus esete a felvágásnak, budai elit környék, 800ezres kereset... Nem baj, ha ezek megvannak, de miért kell mindenkinek az orra alá dörgölni?!

Nem a jómóddal meg a sikerrel van a gond, hanem hoogy ehhez akkora arc társul általában, mint egy ház.

Ez sem baj, csak akkor akkor miért nem érted hogy miért azok vannak a közelében akik a külsőségekre mennek, meg akiknek ez számít? Akiknek nem ez számít azok meg a sarkon is kifordulnak egy ilyentől.


összefoglalva nem az zavar, ha egy pasi önerejéből sikeres, hanem az általában ezzel párosuló nagyképűség.

2018. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!