Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajándék ötletek fiatal férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék ötletek fiatal férfinak?

Figyelt kérdés
Még csak néhány randink volt, így nem ismertem annyira ki, mégis megszeretném lepni valamivel karácsonyra de semmi ötletem nincs. Tudnátok esetleg pár tippet adni? Csak ne bögre legyen xD

2018. dec. 20. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Zippo öngyújtó


De NE gravíroztass rá!

2018. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Én például lehet könyvben gondolkoznék, bár azt írtad nem ismered annyira de megkérdezheted, hogy milyen könyveket szeret vagy esetleg van-e kedvenc alkotója.


Nem írtad, hogy mennyi rá a keret és azt sem, hogy van-e lehetőségetek elmenni valahova, de például közös programokban is gondolkodhatsz. Elmenni például egy lőtérre, ha érdekli az ilyesmi.

2018. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudunk rólatok semmit. Vidék, nagyváros, anyagi helyzet, érdeklődési kör, életkor, mire lenne lehetőséged, neki pedig igénye egyáltalán.

Így nem egyszerű.

2018. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Oké, hát vidék de nagyváros szóval a bolt kérdés megoldható. 25 éves szeret sorozatot nézni, játszani is. Elég visszahúzódó. Program nekem is felmerült, de nem tudom mi lehetne. Moziban voltunk már pl, állatkertben is.
2018. dec. 20. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
eyg szep sal pl? vagy wellnessbelepo?
2018. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen sorozatot szeret? Azzal kapcsolatban valami ajándéktárgy (ha olyan nagy fan)? Vagy hasonló témájú könyv. Naptárat nem használ? Vagy egy közös mozi/színház?
2018. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!