Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg férfinak teljesen kilátástalan a magánélete fiatal korosztályban?

Figyelt kérdés

Ehjj.. mennyi 20-30 éves pasi van akinek még a láthatáron sincs semmilyen, ismétlem, semmilyen nő, hiába keresnek, sehol senki aki szóba jöhetne. Minden nő akit ismer párkapcsolatban van, vagy barátzónában van, vagy egyéb okból elérhetetlen vagy akár mindhárom egyszerre.

A nők esetében meg olyan nincsen, hogy ne legyen a láthatáron férfi. Minden nőnek hatalmas holdudvara van, körül veszik a kegyeiért harcoló férfiak. Vannak akik szexuális szándékkal vannak akik vegyes szándékkal, van mindenféle, de hatalmas a választék az a lényeg. Egy nő magánélete sosem kilátástalan, az a lényeg. Legalábbis mindaddig nem, amíg nincs gyereke más pasitól.

Miért van ez így?


2018. aug. 28. 21:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%

"Egy nő magánélete sosem kilátástalan, az a lényeg. Legalábbis mindaddig nem, amíg nincs gyereke más pasitól."


Hidd el ha van gyereke, akkor is így van.

És nem csak a fiatal korosztályban.

Sőt... 40-x évesen rá kellett döbbennem hogy hihetetlenek, megugorhatatlanok az elvárások a nők részéről.

Legalábbis a magamfajta ember számára.

Vicces amikor látom az első találkozáskor kihunyó fényt a nők szemében amikor meglátják hogy tényleg csak 173 centi magas vagyok. Ha előtte éjszakákat beszélgettünk át telefonon, akkor is, meglátják hogy nem vagyok kisportolt, 186 centi magas, hirtelen elszakad minden, telefont nem veszi fel, emilre nem válaszol...

A második csapás számukra amikor kiderül hogy nem vagyok milliomos.


Pedig azt gondoltam 40-es éveikben járó nőknél ez már nem számít annyira. Holott... hajjaj... még talán jobban mint 20 évvel ezelőtt.

2018. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

"A nők esetében meg olyan nincsen, hogy ne legyen a láthatáron férfi. Minden nőnek hatalmas holdudvara van, körül veszik a kegyeiért harcoló férfiak. Vannak akik szexuális szándékkal vannak akik vegyes szándékkal, van mindenféle, de hatalmas a választék az a lényeg. Egy nő magánélete sosem kilátástalan, az a lényeg."


Hát, let me tell you, ez azért nem így van :D Pedig nem vagyok egy bányarém, vagy ilyesmi.


21N

2018. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

2-es pedig így van.

Mi férfiak azért nem találunk párt, mert nem vagyunk elég jók. Ti pedig azért mert senki nem elég jó nektek. Inkább maradtok egyedül, minthogy beérnétek egy átlagossal.


A kérdésre válaszolva pedig

1. több a fiú mint a lány ebben a korosztályban

2. az idősebb férfiak is ezt a korosztályt részesítik előnyben, sok lánynak ez tetszik, mert nekik már több pénzük van, nagyobb anyagi biztonságot nyújtanak

3. az alfahímek egyszerre több lányt is fűznek, azok a lányok mind azt várják, hogy ők legyenek az egyetlenek, de nem lesz így, mert az alfa tudja hogy megteheti, amit mások nem, a lány pedig osztozkodik, minthogy beérje egy kevésbé jóképű, magas, izmos férfival

4. sokkal több a biszex lány, mint a férfi


Lehet lepontozni, de attól még a számok nem hazudnak.

2018. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
50%
Ismered a 80:20-as szabályt? Akármennyire hülyeségnek tartják sokan, s akármennyire hülyeségnek tartottam én is régen, de be kell valljam, a tapasztalataim alapján a nők 80%-a valóban a férfiak legjobb 20%-ához vonzódik. Az én ismerősi körömben is a nőket kizárólag a legeslegjobb férfiak hozzák lázba. Egy munkahelyen a középvezető a sok szakmunkás között, egy felső-vezető a sok kis okoskodó menedzser között mindig előnyt élvez. Mindig a legjobbra, az alfahímre pályáznak.
2018. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

A nők korábban érnek, ma már a 13-14-éves gyereklányoknak van 5-6 évvel idősebb "barátjuk"...


A fiúk szégyenlősebbek ebben a korban, meg tényleg gyereknek néznek ki... Van aki még 18-évesen is kölykök képű.


Ha fiatalon nem volt barátnője akkor csak sodródik... munka esetleg sport buli-haverok...

Nő meg sehol.


Persze lányban is van ilyen csak valahogy ezek a szeretetre -szerelemre

vágyó emberek nem találkoznak.


Azután 25-26 -évesen a lányok férjhez mennek, sajnos sokan elvált idősebb pasikhoz, az ő korosztályuk fiúk-férfiak meg ott marad egyedül és nem talál komoly kapcsolatra senkit....

/N

2018. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%

Ezt előre eltervezték. Ez egy terv része.

Nem is mondok többet. Aki tudja mi a helyzet, annak nem kell magyarázni, akinek pedig fingja sincs, az segg hülye, és már sose fogja meglátni, megérteni.

2018. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
0%-ra lettem pontozva, tehát a segg hülyék vannak itt többségben. Nem is számítottam másra.
2018. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van gyerekem másik férfitól, mégsem kilátástalan a magánéletem. Sőt, boldog házasságban élek.
2018. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Mert férfitöbblet van, lehet lepontozni, de az 5%-os többlet tényleg igaz, utána lehet nézni, persze ott van még a férfiak 95%-a aki nőkhöz juthatna, csak kár, hogy ahol ismerkedni lehet ott minimum egy 20%-os, de általában sokkal nagyobb férfitöbblet van, aztán az alfák egyszerre több csajt tartanak a tűzben, akik inkább kivárnak, vagy alájuk feküdnek sokadikként, mintsem hogy összejöjjenek egy átlagossal. Kevés a lány, még a migránsok is férfiak, megtehetik, hogy válogassanak...
2018. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
3as Ti ferfiak azert nem talaltok part mert tutyimutyik vagytok!
2018. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!