Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgettem egy fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem egy fiúval, aki kedves volt de mondta, hogy nem akar velem randizni mert most valakivel már randizik és nem tudja mi lesz. A beszélgetést folytatni akarja. Vajon beszélgessek vele vagy hagyjam menni?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki, hogy tiszteletben tartom a másik lányt és én a “tiszta játékot” szeretem. Tehát így nem akarok tőle semmit barátok lehetünk. Erre azt válaszolta, hogy tudja, hogy nem jó várni de majd szól ha újra nincs senkije... kicsit azt érzem, hogy eltiporta az önbecsülésem.

2018. nov. 30. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám menni. Nem kérdés :)
2018. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp hagyd. Nem tetszel neki eléggé szerintem. Ez kB olyan hogy ha nincs ló, jó a szamár is.
2018. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Majd szól ha újra nincs senkije, ez cuki :DDDDD, nálam ez instant törlés/tiltás, szórakozzon mással.
2018. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

b (c, d, e stb) terv vagy.


donts.

2018. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez elég gáz, magyarul nem vagy elég jó neki. Még ha később szólna sem mennék el vele randira..
2018. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Látom, eddig mindenki ugyanúgy látja a helyzetet.


Én nem értek ezzel egyet. Lehet, hogy a másikkal egyszerűen előbb kezdődött minden. És ha már vele elkezdődött, nem foglalkozik azzal, hogy a kérdező jobb vagy rosszabb lenne nála. Arra koncentrál, akivel elindult valami.

Szerintem korrekt, hogy mindezt elmondta.


Ti még nem hallottatok olyat, hogy egy családos ember azt mondta egy nőnek, hogy "Sajnálom, hogy nem előbb találkoztunk."? Vagyis, nem fogja sem megcsalni, sem elhagyni a feleségét, de ha ezzel a nővel találkozott volna előbb, talán most ő lenne a felesége, tőle lennének gyerekei.

2018. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem a srácot, veled is simán randizhatna mellette. A randi arról szól, hogy megismerd a másikat és eldöntsd, akarsz-e vmit tőle, semmi többről.
2018. dec. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk ugyanez volt, csak én voltam a lány. Úgy értve, pár hetes kapcsolatom volt, és akkor hasonlót mondtam annak, akivel véletlenül megismerkedtem utána. Nálunk az a végkifejlet, hogy ő lett a férjem (a később megismert férfi).
2018. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hagynám menni.

Gondolj bele fordítva. Te randizol más pasikkal is, ha van valaki aki érdekel/tetszik???

2022. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!