Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nekem egy igaz barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem egy igaz barátom sincs akkor senki leszek egy csaj szemében?

Figyelt kérdés

Ilyen alkalmiak vannak, de igazából ha meghalnék szerintem egy se vennén észre.



Nem mintha barátokra lenne szükségem. Csak a lány aki tetszik, neki sok barátnője van kicsit félek, hogy szemetszúr neki.



2018. dec. 24. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha normális a lány, akkor nem érdekli.
2018. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha normális, miért nem érdekli?
2018. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj lenni senki szemében semmi, és akkor 1: nem fogsz szenvedni, 2: boldog leszel anélkül is, hogy valakivel együtt lennél.
2018. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Előző válaszolónál van a pont. Magadnak felelj meg. Magadra legyél büszke,és magad szemében legyél valaki ne mások szemében. A normális értékrendel rendelkező személyt egyáltalán nem fogja érdekelni hogy hány barátod van. Mivel ez a személy nem fog elítélni, nem fog beskatulyázni hogy miért nincsenek igaz barátaid.
2018. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért ezek az ismerkedés elején, mielőtt összejönnétek, nem muszáj, hogy kiderüljenek.
2018. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Lánytól függ. Van, aki annyira álomvilágban él, hogy azt hiszi, csak annak nincs barátja, aki totál defektes. Van, aki meg, ha elkezdtek erről beszélni, és normálisan elmondod, miért alakult ez így (és nem az a duma, hogy mindenki egy megbízhatatlan k...g és a világ összeesküdőtt ellenem), megérti. Én pl. nőként vagyok pont ilyen helyzetben, hogy igaz barátom nincs, és pont ezért én megérteném a helyzetedet.
2018. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Abban hátrány, hogy így akkor vannak sztorijaid az életből? Vicces, szórakoztató, izgalmas, érdekes történetek, amiket el tudsz mesélni, amik felkeltik más emberek érdeklődését, amiktől felkapják a fejüket?


Mert jó, így is lehetnek ilyen sztorijaid, csak ezek legtöbbje mégis sokszor barátokhoz is kötődik, barátokkal együtt átélt dolgok.

2018. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
A legtöbb nőnek az extrovertált, nagydumás társaság közepe pasik jönnek be.
2018. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

#2

Azért mert egy normális párkapcsolat fontosabb a haveroknál, barátnőknél.

Ha a kérdező egy normális értékrendő, szorgalmas, igényes, célokkal rendelkező ember akkor lesz csaja haveri kör nélkül is. Akkor ez nem számít.

2018. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fordítva ülsz a lovon, kérdező. Nem az a baj, hogy senki leszel egy csaj szemében, mert nincs barátod, hanem az, hogy nem ismered, s barátok híján nem gyakoroltad a normális emberi kommunikációt. Ehhez még hozzájön a csajok társaságában rád törő vizsgadrukk, és kész, meghaltál. Borítékolható a kudarc.
2018. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!