Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a férfiak, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, h pénz nélkül ne szerethetné őket senki? Sok csaj miért vár el haszontalan ajándékokat?

Figyelt kérdés

jó haverommal beszélgettünk a minap. tetszik neki egy csaj, de nem mer kezdeményezni. kérdezgettem, mi a probléma (úgy láttam, a csajnak is tetszik a gyerek)- erre azt mondta, h neki még saját magára sincs pénze, nemhogy egy csajra (értsd: egy hónapra 2500 ft-ot kap a szüleitől, és nincs melója, mert sulibajár)

ez egy nehéz dolog, mert megszokott felfogás, h a csajok elvárják a mozit, kávézót, kis ajándékokat, hogy fizessenek nekik (érdeklődtem b.nőimnél, és egyöntetűen azt mondták, h igenis fizessen a pasi).

v.ki viszont ezt nem engedheti meg magának.

én hasonló helyzetben vok, mint a haverom, csak még kevesebbet kapok, ehhez szoktam, nem is megyek nagyon sehova, ahol bolt van, és a pasitól sem várnám el.

azért megdöbbentett, h sokan ennyire anyagiasak már ilyen fiatalon... én ha szeretnék v.kit, akkoris szeretném, ha nem lenne 1 vasa sem.

nektek mi a tapasztalatotok erről?


2011. márc. 6. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Mert a nők bármennyire is tagadják a pénzes pasikra inkább buknak. Mert ők "kedvesebbek", hiszen meg tudnak engedni rengeteg apróságot, mindig el tudják őket vinni valahova, van pénzük folyamatosan programokat szervezni, kocsival tudják hurcolni a csajokat.
2011. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki a pénzt nézi, az nem szerelmes. Aki szerelmes, az meg nem nézi mennyire tehetős a választottja.
2011. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom hogy az egész világ el van basz.va. A mostani kis tizenéves divatmajom lányoknak fontosabb a pénz mint az illető személyisége. Mikor én voltam ennyi idős, örültem, ha 1 héten 1X elmehettünk forrócsokizni. Ezek meg itt teszik az agyukat...Én ha szerelmes vagyok akkor is szeretem ha egy árva lyukas garasa sincs, nem érdekel...
2011. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"ez egy nehéz dolog, mert megszokott felfogás, h a csajok elvárják a mozit, kávézót, kis ajándékokat, hogy fizessenek nekik"


Ez szerintem egy baromság. Nem várunk el semmit.

Végülis nem mindegy az sem, hogy milyen csajoknál akartok ti bevágódni. De aki valóban az igaz szerelmet akarná, egy normális srácot azokat meg pont az ilyen anyagias lib.ák miatt nem veszik észre. De ha a pasiknak is ez jön be, akkor ez van. Gyűjtögessetek kocsira.

2011. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

" A nők számára csupán életbiztosítással rendelkező vidámpark vagyunk" Al Bundy


Bár szerencsére az én barátnőm nem várja el, hogy sok pénzem legyen.:)

2011. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

bocs nem olvasom el az eddigi válaszokat


szóval randinál alap, hogy a fiú fizessen, később is azért eléggé elvárható, hogy ha együtt moziba megyünk, DE moziba menni marhára nem muszáj... ajándékokat venni meg végképp nem kell... nem tudom, minek kéne a szerelemhez pénz...

2011. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"(érdeklődtem b.nőimnél, és egyöntetűen azt mondták, h igenis fizessen a pasi)."


Itt a válasz. Mert elvárják mégpedig jogosan hiszen ez a férfi dolga (én nem is engedném hogy a barátnőm fizessen).

22/F

2011. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem tom, én nem várnám el, h fizessenek (magamból indulok ki, tom, milyen nehezen gyűjtök össze akár 1 normális felsőre is pénzt...cigi, büfében mindennap különböző péksütik...ilyenekről nem is álmodhatok)...de hát úgylátszik, akk csak én vok ilyen ferde gondolkodású, h inkább csak sétálnék, kirándulnék 1 jót a barátommal, és nem plázáznék, meg várnám el a vágottvirágot, plüsskütyüt, amiket haszontalanságnak tartok még évforduló esetén is.
2011. márc. 6. 15:01
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából úgy illik, hogy ha valakit meghívok valahova, akkor én fizetek. Úgyhogy szerintem az első randin, ha a srác elhívja a lányt egy kávéra, sütire, vagy fagyira, akkor azért illik ezt neki fizetni. (Nem muszáj az első randit méregdrága étterembe szervezni!)

Aztán viszont, ha már megismerkedtek és a lány is tudja a fiú anyagi helyzetét, a fiú is a lányét, már illik ezt mindkettőnek figyelembe venni és ehhez igazítani a randikat. Például ha nagyon rosszul áll az egyik, vagy mindketten, akkor mozi, étterem helyett el lehet menni sétálni, romantikázni.

Az ajándékoknál meg inkább a gesztus és az eredetiség a lényeg, szerintem, nem is az érték. Legalább is én így vagyok vele, de más biztos máshogy érzi.

2011. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért hiszik ezt,mert sajnos tényleg sok ilyen nő van,bár ezeket nem is igazán nevezném nőnek,inkább valami másnak.Bennük van ez a rossz beidegződés,mint ahogy az is,hogy csak akkor állunk velük szóba,ha nagy a "szerszám",és ez ugyanúgy nem igaz.
2011. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!