Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy visszahúzódó fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy visszahúzódó fiú, alig lehet megközelíteni, mit tehetnék, hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik, úgy érzem szerelmes vagyok. Msn-en szoktunk beszélni és néha buliban találkozunk. Reménytelennek érzem az egészet, mert alig tudom megközelíteni.
2010. jún. 28. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
villants sunát
2010. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi az hogy nem lehet megközelíteni? Testőrei vannak, esetleg büdös mint egy oszlásnak indult döglött mosómedve? Szerintem menj oda és nyalj bele a fülébe lesz ami lesz.
2010. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:11


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
szerintem mond meg neki h mit érzel iránta
2010. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már eljár bulizni , nem hiiném hogy megközelíthetetlen.Hívd el msn-en sétálni és kész , nem nagy dolog.
2010. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat... hát nemtudom... nem nyílik meg olyan könnyen, msn-en alig ír (csak néhány szót)

Pedig már régóta kiszemeltem :\

2010. jún. 28. 16:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg vszleg nem visszahúzódó hanem nem jössz be neki. MSN-en még egy félénk fiú is tud beszélgetni egy lánnyal, főleg ha az kezdeményez. Ez van, keress mást.
2010. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy srác aki eljár bulizni az nem lehet visszahúzódó. :D. Az lehet, hogy nem jössz be neki, vagy csak játsza az agyát, hogy őneki nem kell csaj. :). Ennyi. Szóval ez nem a te embered nézz ki valaki mást. Tudom nehéz mert a csajok az elérhetetlen fiúkhoz vonzódnak valami miatt. Lehet hogy bejönnél egy másik fiúnak, aki titkon oda van érted, annak meg te vagy elérhetetlen, mert nem veszed észre...
2010. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, ez sajnos így szokott lenni. Mindenkinek van egy lérhetettlen és általában annak is van egy elérhetettlen, ördögi kör :P
2010. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem próbáld meg vhogy felhívni magadra a figyelmét. Intézd úgy a dolgokat h a bulin "véletlen" mindig a közelében légy. Mosolyogj, flörtölj vele.

esetleg szervezz vele vmien programot, mint barát 22/F

2010. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!