Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan tudnátok venni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudnátok venni olyan nőt, aki kezdeményezett nálatok? El tudtok így képzelni kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősömnél egy ittas este folyamán ha úgy vesszük kezdeményeztem - elmondtam neki, hogy tetszik, de semmi komoly nem történt közöttünk (ott amúgy sem volt a helyzet alkalmas). Azóta még inkább keresi a kontaktot velem, sokszor keres fel, flörtöl get velem, tényleg van köztünk valami szikra, de azt érzem, hogy csak azert is keres mert az egóját fényezem...


Szóval egy ilyen közeledést mennyire tudnátok komolyan venni?



2018. dec. 25. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Komolyan.
2018. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Amennyire te egy férfi közeledést. Mi különbség lenne közötte?
2018. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyon szexi, ha egy nő megfelelően használja a praktikáit, és akár a kezdeményezéstől sem riad vissza - de közben megmarad a női szerepkörben. Úgy az igazi, ha emellett a férfinak is teret biztosít a hódításhoz. Sajnos sokszor ebből egy ilyen mesterkélt csikicsuki jön ki, kevés nő tud ezekkel a képességekkel úgy élni, hogy ő és a pasi is ki tudjon teljesedni a csábítás, hódítás terén.
2018. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
¯\_(ツ)_/¯
2018. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Semennyire. Ha egy nő pitizik egy pasinál, azt mindenhogy lehet venni csak komolyan nem. Mint egy kiskutya. A férfi dolga a kezdeményezés, és kész. Ha lett volna valamilyen érdeklődésem is, el is tűnt volna amit odajön hozzám azzal hogy fszt akar.
2018. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Azert a pitizes es kezdemenyezes kozt vannak fokozatok:D
2018. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Egy potyadugást biztos megér neki.
2018. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Rengeteg idióta, frusztrált ember jár ide.

Ezt még nem nevezném kezdeményezésnek, csak elmondtad, hogy tetszik neked ő. Olyan is volt, hogy megcsókolt egy lány, szerintem egyáltalán nem gáz. Sokkal jobb, mintha valaki semmit sem tenne annak érdekében, hogy megtörjön a jég, és akkor mi van, ha a lány teszi meg ezt a lépést? Én örülnék neki, és lehet ez miatt fog kialakulni a kapcsolat köztetek, mert ahogy írtad, most már ő is jobban figyel rád.

2018. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Igen, komolyan. Nekem volt több éves kapcsolatom a csaj kezdeményezésére.


Csak egy bökkenőt látok. Ha ittas voltál, amikor kikezdtél vele. Ez önmagában nem gond. Csak akkor, ha azt látta, hogy szexet akarsz vele azonnal. Ez sem most fogja zavarni, de egy év múlva felmerül benne, hogy mennyire bízhat benned. Ha vele lefeküdtél volna ittasan, akkor miért ne tennéd meg mással is?

2018. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
A jelenlegi páromnál én kezdeményeztem egy egyszerű kérdéssel és nő maradtam a szemében ugyanúgy. :)
2018. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!