Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal, és másnap rossz vége lett. Kérdőjel?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon jó volt stb, minden ami kell, elmondtam a legjobb barátomnak, vagyis leírtam neki msn-en és ő pedig elküldte pont copy paste-tel a srácnak, hogy áradoztam róla. Nagyon ciki! Mondtam a srácnak, hogy nha...ezt nem kellett volna megtudja, és a legjobb barátommal pedig jól összevesztem, mondtam neki, hogy utálom. De ez tényleg szemétség volt tőle nem? Vélemény? 16/L
2010. jún. 28. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
deha randiztatok a srác nyilván akar valamit, és tuti örül h áradoztál rola
2010. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát igen örül, csak azért nah, kicsit túlságosan is sokat tudot meg. Pl olyat is írtam, hogy még most is beleremeg a lábam és a szivem a torkomba ugrik ha a csókjára gondolok. Szóval...ez szerintem cikinek számít.
2010. jún. 30. 13:29
 13/16 anonim ***** válasza:

képzeld el ha te oda lenél a srácért, és a fiu ieneket irogatot volna, és te megtudod, sztem nem érezted volna cikinek hanem örültél volna:D

meg most ciki késöbb már csak nevetni fogsz rajta

2010. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátod fiú, akkor lehet azért tette mert beléd van zúgva!!

Jajj, istenem ne legyetek már ennyire vakok:S

2010. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja az örihari.
2010. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Máté T. válasza:
21:06 teljesen igazad van.
2010. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!