Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti elmennétek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elmennétek így légyottra valakivel a gyakorikérdések.hu-ról?

Figyelt kérdés

Elmennétek egy légyottra egy pasival akit a gyakorikérdések-en ismertek meg?


Ha a pasi küldene képet magáról, aztán egy napot együtt töltenétek, ebéd, séta majd vacsora és egy szállodaszobában egymásé lennétek? (Persze biztonságosan)

De a pasi tök idegen lenne. Viszont mindent garantálna hogy biztonságban legyetek.

Pl közös kép amit elküldhetsz a barátotoknak hogy legyen egy bizonyíték is arról hogy kivel vagytok.

Így elmennétek egy szexre?



2018. dec. 30. 22:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

6/7


Pont erről beszéltem.

Most mi a különbség aközött hogy itt, egy randioldalon, tinderen vagy pl a fb-on beszélik meg?


A lényeg hogy legyen biztonságos.

Ezért lenne egy közös fotó egy forgalmas helyen. Vagy akár személyigazolvánnyal is lehetne igazolni, így szerintem biztonságosabb.


Plusz miért hiszik a nők hogy ezzel csak ők kockáztatnak?

Ki van ha a csaj harcedzett és pont tőle kellene tartanom.

Netán csaló és hozza a pasiját meg a haverjait hogy péppé verjenek és kiraboljanak?

Vagy csak le akar csapdázni hogy aztán #meetoo legyen a vége?

Ezért érzem úgy hogy egy kép vagy igazolás mindkét félnek biztosíték lenne.


Tulajdonképpen nekem volt már ilyen légyottom 2 is.

Neten ismertem meg a hölgyet. Neki nem vokt senkije, de vágyott egy kis kényeztetésre.

A hölgy utazását én fizettem, az éttermet is, az italokat is.

Sétáltunk, csókolóztunk, majd a szálloda szoba amit lefoglaltam lehetőség nyújtott hogy minden vágyunkat kiélhessük.

Itt történt meg elsőként hogy a hölgy azt kérte hogy nyalhassa a fenekemet, ezt ő kérte. Cserébe én is nyaltam őt, és mint kiderült neki is ez volt az első. Mert a férje egy prűd és magának való figura volt akivel semmit nem lehetett kipróbálni a 10 házassága alatt.


Én sosem szoktam kérni semmit, csak azt szoktam tenni amit hagynak vagy kérnek.

Tudom ezeket nem tudom alátámasztani semmivel. De szerintem ez sokkal méltóságteljesebb mint hogy elfolytsuk amit ki akarunk adni.

Nekem az is elég ha egy idegen nő közel enged magához ilyen módon. Akár már ezért is megéri kibérelni és fizetni mindent amit a hölgy szeretne.


Persze kockázat mindenben van.

De tudom hogy vannak nők akik értékelik az ilyen gesztusokat.

2018. dec. 30. 23:06
 12/33 A kérdező kommentje:

Némi férfigyűlöletet vélek felfedezni a hozzászólásokban.


Csak nem belegabajodtam néhány femináci hálójába? :D


Attól hogy te nem tartod magad erre képesnek, nem biztos hogy beszélhetsz a nőtársaid nevében miss.


Igen is vannak nők akik tudnak élvezni hasonló eventeket.

Nem lehet hogy te vagy hogy is mondjam, ne éppen étvágyat gerjesztő teremtés és nem is áll fenn a lehetősége annak hogy valaki rádnézzen.

Ezek a femináciság kezdeti jelei. Aztán jön az hogy verbálisan lealázzák a másik nemet, mert úgy gondolják ők nőként ezt simán megtehetik.


Persze mindenesetre jogod van a véleményedhez. Ezt nem vitatható el tőled, még ha alpári is.

2018. dec. 30. 23:15
 13/33 anonim ***** válasza:
25%

Egy nő sem dugna félre egy ismeretlennel, ha ne élvezné.

32/f

2018. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%

Hányok tőled, komolyan.

Nem hiszem el, hogy létezik olyan agyhalott nő, aki szóba áll veled. Nyomhatod itt ezerrel a reklámot, ebből is csak az jön le, mennyire nem értesz a nőkhöz. Neked férfiként a zabálás, meg az idegen emberekkel baszás a menő, de ez egy nő számára sosem lesz vonzó opció. Rettenetesen szánalmas vagy. Kend a hajadra a nyomorult rántott húsod is, meg a pénzed is, vagy hívj el seggnyalásra pasikat, azoknál biztos sikered lesz az ingyen kajával, meg a fél órán belül szállodában dugással.

PFej...

2018. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem!!! Nem ismerkedem interneten mai világban már nem lehet bízni csak úgy egy idegen ferfiban . Aztán meg este 7 kor benne lennék a hírekben hogy megerőszakolt és megölt . Nem kockáztatok meg egy ilyet

Sehova nem mennek senkivel se innen se Facebookrol aki ram ír. Nekem ehhez bizalom kell hogy egyalatan bárhova is menjek bárkivel

2018. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
73%

Előtte én is beszélgetnék és azután többször találkoznék, ismerkednék. Esetleg ha szimpatikus az illető es vonzónak találom akkor feküdnek talán le vele.

Hiába ki vagyok éhezve, csakúgy, hirtelen én nem tudnek dugni. Nem vagyok érzéketlen gép. De ne add fel itt is összejöhet egy parti. Sok sikert papamaci! :D

2018. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"Hányok tőled, komolyan.


Nem hiszem el, hogy létezik olyan agyhalott nő, aki szóba áll veled. Nyomhatod itt ezerrel a reklámot, ebből is csak az jön le, mennyire nem értesz a nőkhöz. Neked férfiként a zabálás, meg az idegen emberekkel baszás a menő, de ez egy nő számára sosem lesz vonzó opció. Rettenetesen szánalmas vagy. Kend a hajadra a nyomorult rántott húsod is, meg a pénzed is, vagy hívj el seggnyalásra pasikat, azoknál biztos sikered lesz az ingyen kajával, meg a fél órán belül szállodában dugással.


PFej..."



Hűha, valakit nagyon nem szeretnek a pasik. :D


De jó az érvelés, csak hogy amíg rólad sok minden kiderül a hozzászólásodból, addig rólam semmit nem tudtál leírni.

Jól tükröződik hogy dühös vagy a férfiakra, és ezért kell minden lehetőséget megragadnod hogy lealázz egyet aki a kezed ügyébe akad.

Ilyen nővel én nem hogy enni nem mennék el, de utcán sem mutatkoznék. A közönséges hisztérikákra nem költök egy petákot sem.

2018. dec. 30. 23:52
 18/33 A kérdező kommentje:

16/17


Tulajdonképpen megértem hogy miért nem tennéd. Persze mindannyian máshogy látjuk és a te szempontod is helyénvaló.


Papamaci? Csak 32 vagyok :)

2018. dec. 30. 23:56
 19/33 anonim ***** válasza:
42%

Nem dühös, csak látja, hogy egy agyhalott fasztarisznya vagy bmeg. Egy nőt tisztelni kell, megismerni a lelkét, meghódítani, azután meglátod a szeretkezés is csodás lesz. Te egy ösztöneidnek élő, instant kielegulesre vágyó krapek vagy, de fogadjunk, a szeretkezéstol olyan messze vagy, mint Makó Jeruzsálemtől.


Egy nőkhöz értő ferfi.

2018. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
36%

Hihetetlen milyen aljadék, gerinctelen, frusztrált, fröcsögő, acsarkodó emberek vannak itt mint ez a 73%-os.

Nehéz elhinni, hogy nő, inkább csak egy trollnak tűnik. Bár itt látni "szép" dolgokat...


De a lényeg, hogy a nyálhabtól tocsogó intelmeit nem lehet komolyan venni. Gondolom az ellentmondó nőket nem tekinti nőknek, mert csak úgy lehet ahogy ő hiszi.

2018. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!