Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti elmennétek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elmennétek így légyottra valakivel a gyakorikérdések.hu-ról?

Figyelt kérdés

Elmennétek egy légyottra egy pasival akit a gyakorikérdések-en ismertek meg?


Ha a pasi küldene képet magáról, aztán egy napot együtt töltenétek, ebéd, séta majd vacsora és egy szállodaszobában egymásé lennétek? (Persze biztonságosan)

De a pasi tök idegen lenne. Viszont mindent garantálna hogy biztonságban legyetek.

Pl közös kép amit elküldhetsz a barátotoknak hogy legyen egy bizonyíték is arról hogy kivel vagytok.

Így elmennétek egy szexre?



2018. dec. 30. 22:35
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

# 30/30


Kicsit lehetett volna szofisztikáltabb a kérdésem.

Tulajdonképpen én sem úgy értettem hogy ma küldök képet, holnap beszélgetünk és holnapután csapjunk a lecsóba.

Amiket eddig sikerült megvalósítanom azokat is hónapok után sikerült összehozni.

Addig leveleztünk, ismerkedtünk. Volt akivel párszor elmentem sétálni és csak utána feküdtünk le.


Elnézést ha kicsit zavarosra sikerült a kérdés.

De azt hiszem így már könnyebb megérteni mit szerettem volna.

2018. dec. 31. 14:00
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ez teljesen más helyzet mint amit a kérdésedben írtál. Ezért senki nem támadna,sima ismerkedési helyzet,amiből vagy ez lesz,vagy az.
2018. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

# 32/32


Valóban, bár gyanítom hogy erre ugyanúgy berágnának mint az első verzióra. Van akinek ez nem jön be és ezt tiszteleteben is tartom.

2018. dec. 31. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!