Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác nem keres hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác nem keres hiába mondta, hogy szimpatikus vagyok neki akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés
Látásból ismertem, egy karra jártunk, beszéltünk is párszor. Most több év után múlt héten találkoztunk egy buliban, végig együtt voltunk, tök természetesen jött minden, csókolóztunk, még a buszon hazafelé írt, hogy jó éjt, de azóta semmi. Lehet, hogy most csajozós fázisban van, nem akarna komoly kapcsolatot, szerintetek? Ahogy a szemembe nézett engem teljesen megbabonázott :/
2018. dec. 31. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tégy egy próbát, írj rá. A stílus sokat elárul. Ha beszéltek, de legközelebb nem keres, akkor egyértelmű a dolog.
2018. dec. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj neki! Aztán kiderül a válaszból..
2018. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát lehet írok, csak az van bennem, hogy ha akarna ő írna és ha nem ír az azt jelenti, hogy ő negyed annyit se látott bennem. Inkább ne legyen semmi, minthogy csak azért találkozzunk, mert meg van a kémia és elvagyunk, de csak én kötődöm.

2019. jan. 1. 17:55
 4/6 Hasty válasza:
Lehet hogy ő is úgy gondolkodik H ha akarnal írnál! :)
2019. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért várna rám? :) Nem értek egyet azzal, hogy egy nő kezdeményezzen. Csak egy oka lehet, hogy nem érdeklem különösebben. Sajnos ez van, de talán könnyebb így túltennem magam rajta mint 3 randi után. :/
2019. jan. 4. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt saját magadnak beszéled be. Jobb utánajárni, hidd el. Én utólag belegondolva sok lehetőséget vesztettem el, csak mert abban voltam, hogy "ha érdeklem, akkor keres". Ezer oka lehet amiért nem keres... Többnyire félnek az elköteleződéstől, gyávák. De ebben kitartással lehet segíteni a férfiakon. Írj nek, azzal nem veszítesz semmit sem!

30/nő

2019. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!