Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Biszexuális férfiként vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfiként vajon lenne esélyem ennél a nőnél?

Figyelt kérdés
A napokban megismertem egy lányt aki totál megbabonázott. Az kisugárzás, szépség, kedvesség ami ő ahhh nagyon levett a lábamról. Még sosem volt komoly kapcsolatom nővel csak szex. Ami az érzelmi részt illeti inkább férfiakhoz vonzódok komoly kapcsolatom iscsak férfival volt eddig. De mióta találkoztunk másra se tudok gondolni ő jár a fejemben meg szeretném őt ismerni csinálni vele valamit. De tesója szerint soha nem kezdene kapcsolatba biszexuális férfival. Ez igaz lehet? Lányok/ nők ti elutasitóak lennétek biszex férfival? Ha alapból igen lenne valami ami miatt meg gondolnátok magatokat? Igényes, ápolt sportos magas pasi vagyok egyébként. A lány egyébként nagyon kedves és közvetlen volt velem de eddig valószínűleg azt hiszi meleg vagyok.

2019. jan. 1. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Maximum szex. Lenne egy konstans kielégítetlen vágyad, ha egy nővel vagy kapcsolatban, már ha nem növeszt egy farkat is. És benne lesz mindig, hogy te mást is akarsz, és csalhatod mellette, ráadásul az std sem utolsó tényező, ami ilyen körökben terjed rendesen.
2019. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Engem kiábrándítana, csak hetero férfiakhoz tudok vonzódni, ha elképzelem, hogy más pasival van, elveszti minden férfiasságát a szememben.
2019. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"tesója szerint soha nem kezdene kapcsolatba biszexuális férfival"


Ennek tudatában nem sok esélyed lenne.

2019. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem tudom,de a feleségem pont azért akart engem férjének,mert biszex vagyok.
2019. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez szerintem telejesen szemelyfüggő. Ha valaki homofob akkor egyértelműen nem. Viszont ha szeret akkor elfogad így és nem értem ez miért lehetne gond egy kapcsolatban:))
2019. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönet a válaszért!

Első hozzászóló: szerintem tudnám tűrtőztetni magam kifejezetten monogám típus vagyok. Kapcsolatban sose dgtam félre. Csak azzal a két férfival volt szexuális kapcsolatom akikkel párkapcsolatban voltam. Két alkalmi kalandom volt nőkkel de ennek is már egy kis ideje, lehetőség pedig sokkal többre lett volna.

Négyes ezt kifelytenéd?

Ötödik, kicsir sem homofób, sőt. A tesója haverom(nemrég óta ismerem) meleg srác, a lány odáig van érte (komolyan ha nem tudnám mi a helyzet azt hittem volna néha hogy ők egy pár).tesója mondta nekem hogy nagyon jól kijön melegekkel és ezt láttam is. Amint írtam szerintem rólam is ezt hiszi meleg vagyok. Nagyon jót beszélgettünk de ez a téma nem jött fel, utána mikor a tesójánál érdeklődtem ő mondta hogy ő soha nem ismerkedne biszexuális férfival. Nem is biztos hogy ez igaz, de miért vetitene nekem a tesója? Elvileg bír engem. Nem vagyok egy alvilági figura, normálisan nézek ki van normális munkám autóm saját lakásra gyűjtök.Nem tudom. A baj hogy a lánynak nincs meg semilyen elérhetősége, a tesójától kellene el kérnem. Pedig találkozni szeretnék vele. Meg mondta hol dolgozik de a munkahelyére csak nem mehetek, az marad a ZS opció :-D Ti mit csinálnátok a helyemben?

2019. jan. 2. 18:16
 7/7 anonim válasza:
Hello,, latom utolso bejedzesed meg januarban volt, Kivancsi lennek, tortent valami azota? Osszejottel a leannyal, va a meleg tesojaval?Nem lehet , hogy a tesoja nem szeretne,ha osszejonnel a leannyal , feltekenysegbol?A csaladban maradna ,,koszi
2019. okt. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!