Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám leszólítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leszólítani?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki tetszik. Tavaly beszéltem vele facebookon, de akkor lekoptatott. Mostanában elkezdett kutyát sétáltatni elöttünk és gondoltam leszólítanám élőben.

Tippek, hogy mivel mehetnék oda?


2019. jan. 1. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda és kérdezd meg hogy milyen fajta a kutya. A többi már jön magától.
2019. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Offos. Nem érdekelnek a kutyák, nem sokat mondana nekem a fajtája. Ez miatt mondtam le arról is, hogy a sajàt kutyánkat “véletlen” akkor vigyem sétálni.
2019. jan. 1. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell hogy komolyan érdekeljen, elég ha csak el játszod a cél érdekében. Így legalább adódik egy helyzet - lehetőség hogy beszélj a csajjal.
2019. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Te, figyejj má, ez egy kutya?"


Aztán a többi jön magától.

2019. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norton Oomen válasza:
Mivel előttetek sétáltatja a kutyát, javaslom, hogy helyezz el a házatok előtt műkutyapiszkot és szólítsd meg azzal kapcsolatban, hogy felháborítóan beszennyezi a kutyája a közvetlen környezeted. Amikor elkezd mentegetőzni, játszd el a megértő srácot, mert az egy pozitív benyomást kelt. Így egy laza konfliktusból (ha ügyes vagy) átválthatsz barátságos beszélgetésbe.
2019. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszer már lekoptatott. minek vergődsz tovább?
2019. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!