Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok embereket leszólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok embereket leszólítani az utcàn ismerkedès cèljàból?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Utcán nem ismerkedek, hanem közlekedek.
2018. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem. De vigyázz, kitörne a 3. világháború, ha az emberek egymáshoz mernének szólni a közlekedési eszközökön, összepillantani és megtartani a szemkontaktust, esetleg ismerkedés céljából leszólítani valakit eme bolygón. 😁
2018. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Fiatalon így nyomtuk, mentünk és mindenkinek beszóltunk, naponta 3-4 új csaj simán összejött, amiből estére lehetett válogatni. Ez a 90-enes években volt annak is az első felében és a közepén , na nem a kő kóla stílust :D hanem vagányan, mindenkinek beszólva hol poénosta hol csak odalibbent az ember stb. (mondjuk a siker szerintem nem csak a szövegben rejlett, hanem, hogy jóképűek is voltunk haverral :) most már nem tudom ez menő lenne e, szerintem a mai fiatalok inkább face-n bejelölik a kiszemeltet és így mernek csak legfőképp ismerkedni.
2018. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, még nem szólítottam le második, de szoktak leszólítani utcán, buszon.
2018. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha nagyon megfog benne valami, és tudom, hogy soha többé nem lesz esélyem arra, hogy megszólítsam akkor igen. Miért ne? Maximum leszerel.

Egyébként jobb szeretem ha már láttuk egymást néhány alkalommal és mondjuk előtte már összemosolygunk..

2018. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem
2018. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
engem csak akkor szólítanak le, ha pénzt kunyerálnak, vagy cigit lejmolnak. "hé tesó.." :D
2018. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 3.14159265357989 ***** válasza:
55%
Nem szoktam.
2018. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, de én örülnék neki, ha leszólítanának valami helyes férfi:)
2018. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!