Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig fizessen a pasi? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fizessen a pasi? Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Randizok egy csajjal. Nem vagyok smucig mielőtt valaki félreértené.

3-szor randiztunk, nekem eleve van benzinköltség, mert 30km-re lakik a csaj. Első randin kávéztunk meg üdítőt ittunk. Én fizettem. Oké.

2. randi sétálgattunk a karácsonyi vásárban, ittunk forralt bort, üdítőt plusz vettünk egy kürtős kalácsot. Én fizettem.

3. randira mondtam a csajnak, hogy elmehetnénk nagyobb városba szilveszterezni. Volt oda-vissza kb 200 km. Ez oké, én hívtam el fizetem a benzint. De amin kicsit kiakadtam, hogy mondja, hogy együnk már egy hamburgert. Mondom oké. Azt hittem majd ő fizeti. A francot, nekem kellett azt is fizetni. Nagyon paraszt vagyok ha azt mondom neki, hogy következő randin fizessen ő is? Oké, hogy én kb dupla annyit keresek mint ő de szerintem akkor se fair, hogy még egy kávét se fizet.


30 évesek vagyunk.


2019. jan. 2. 12:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem kötelező randizni vele, ha nem szimpatikus a hozzáállása. Én már az elsőn is fizetném a részemet.
2019. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
17%
Elég spúr lehetsz, hogy hamburgeren meg kávén akadsz ki. Más pasik autót vesznek a barátnőiknek, meg eltartják őket, adott esetben.
2019. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
11%
Sztem nyugodtan meghívathatod magad 🙂
2019. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

Én egyetértek veled.

Biztos hagynám a fenébe.

2019. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%

Hááát nekem azért fura, hogy magától nem jut eszébe. Én 24 vagyok és még egyetemista, szóval kb nincs keresetem (orvosira járok, nem tudok mellette dolgozni, max ilyen telószámlára meg zsemlére elég zsebpénzt.)Persze szüleim támogatnak.


A párom 37 és dolgozik és nyilván jobb az anyagi helyzete, de mindig úgy csináltuk, hogy pl ha ettünk street-foodot, akkor a hamburgert v akármit ő fizette, én meg a fagyit, kürtőskalácsot, szóval a desszertet. Ami ugye olcsóbb. Meg valamennyivel mindig beszállok azért. MIkor elutaztunk először ketten pár napra, a szállást feleztük, és a többinél is egyszer ő - egyszer én fizettünk... Persze nagy átlagban ő többször és többet fizet, de azért legalább gesztusszinten igyekszem beszállni, mert már engem is zavarna...


Mondjuk első randin egy nívós étterembe hívott, és ott fel se merült bennem, hogy ne fizetné a részem... de a másodikon én mondtam, hogy menjünk a normafához a kilátóhoz, és ott én fizettem a rétesért.

Szóval nekem a gesztus hiánya furcsa. Azért látja hogy nem smucig vagy, mert nem az van hogy rögtön fillérezve felezgetni akarsz...

de ha neki magától ez nem jön, lehet sértődés lesz a vége.

2019. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Pont azért akadok ki, mert én nem várnám el, hogy fizessen nagy dolgokat vagy adjon az üzemanyagba. Annyi elég lett volna ha fizet egy üdítőt vagy valamit. Szarul esik. Oké, hogy pasi fizet az elején de ha már most ilyen a csaj nem tudom mi lenne később. Megértem ha valaki kevesebb pénzből él de azért egy üdítőt csak megengedhet bárki magának.
2019. jan. 2. 12:41
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
Juj, 3 randira elköltötted egy napi fizudat? Durva. Ha mondjuk meg sem fektetted, inkabb az idopazarlas zavarna.
2019. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az lesz, hogy ha szobahozod, akkor besértődik, és nem lesz több randi.

Legközelebb dobj be ingyenes programot, vagy eleve vesd fel, hogy kivegye a részét. "Hétvégén elmehetnénk egy kilátóhoz, én tudok egy jó helyet, állom a benzint, te meg hozhatnál pár szendvicset, és piknikeznénk." Ha húzza az orrát, akkor egyértelmű, hogy csak be akar húzni.

Aki felesben szeret fizetni, az már a második randin visszahív, és nem hagyja, hogy mindent te fizess. Szóval ő valószínűleg ezt el is fogja várni.

2019. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
45%
Hát fizess neki amég úgy gondolod, hogy nem gáz, hogy palira vesznek... Kihasznál, közbe meg lehet, hogy még kanja is van...
2019. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is, ennél a csajnál ez valamiért elvárás, és ha szóba hozod, meg fog sértődni. (De én sem értem, miért ilyen természetes neki ez.)

N/23

2019. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!