Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elhívnátok még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhívnátok még?

Figyelt kérdés

Kb fél éve megismertem egy lányt egy közös ivászaton. Mivel nem messze lakunk így elkísértem hazáig, a házuk előtt smároltunk. Mondták a haverok hívjam el kövi alkalomra is hátha eljön, el is hívtam, viszont mondta h már más dolga van. Itt úgy éreztem h inkább hagyom akkor.


Most szilveszter este egy házibuliban megint találkoztunk. Az elején kicsit kínos volt, de utána valahogy megint egymásra találtunk, megvolt az éjféli csók meg még utána jó pár, de ennél több nem. Dumálgattunk mondta h ha józan leszek hívjam el valahova, igent fog mondani. Mondtam azt is neki h én már hívtam máskor is de akkor nem ért rá, mondta h tudja de azt mondta h ha most elhívom....


Most haverom házibulit tart jövő héten, elhívtam rá, erre viszont megint dolga van "vizsgázik" vagy mi...


Most ilyenkor mi van?



2019. jan. 2. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hívjál el mást.
2019. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Az van hogy vizsgázik. De jó hülye ha nem ajánl fel egy másik időpontot. Max mégegyszer majd hívd el valahova. Ha azt is lemondja, hagyd a francba.

40n

2019. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
akkor mondd neki, hogy találjon ki ő egy időpontot
2019. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vizsgaidőszak van...


Mindig csak buliba hívod. Ott nem tudtok igazán beszélgetni, mert vagy táncolni "kell" vagy a haverok bökdösnek, hogy igyatok még és józan állapot sem jellemző ilyenkor...


Nehezedre esne elhívni egy kávéra, moziba? Nyilván nem szeretne éjszakázni, mert tanulnia kell, de 2 óra "pihit" megengedhet magának.

2019. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem való hozzád egy ilyen lány. Vagy legyél határozottabb, motiváltabb és célratörőbb, vagy hagyd őt.
2019. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4. válaszolóval, talán ha nem buliba hívnád (főleg vizsgaidőszakban) akkor szívesen találkozna veled. Én se szívesen ismerkednék valaki olyannal, aki csak bulizni hív, normális józan programra nem.
2019. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok:


+ Láthatod, hogy a 2 buli alkalmával még az alapvető dolgot sem tudtad meg róla: hogy egyetemre jár ami azt jelenti, h vizsga időszakai is vannak. :D

2019. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!