Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a rosszabb? Egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Egy férfi aki minden hétvégi buliban más nővel van, ittas álapotban, vagy egy nő aki hetente váltogatja partnereit, ezt tudatosan teszi.

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A mértéktelen ivás rendkívül káros az egészségre, ezért nyilván az a rosszabb.
2019. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyik jobb,mint a másik.
2019. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

O dolguk, ameddig nem artanak senkinek, en nem itelem el oket.

Ezt kellene mindenkinek, csak hat az emberek foldhozragadt maradi teremtmenyek.

2019. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Amíg senkit sem csalnak meg vagy csapnak be, egyikkel sincs semmi baj.
2019. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Az a férfi, aki alkoholista is, és hímri.ngyó. A csaj legalább csak ribi.
2019. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Az első teljesítmény, legalább is, hogy mindig más nővel van, a másik nem az, innentől kezdve nem kérdés szerintem.
2019. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Mindkettő egy aljadék :D nem attól vagy nagy férfi hogy egy halom csajt megfektetsz. És nem attól vagy nagy lány hogy állandóan más fiúkat keresel és oda is adod magad nekik.


20F

2019. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb mint a másik
2019. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt csinálnak amit akarnak. Amúgy nekem egyik opció se kéne, mármint ha férfi vagy nő lennék, mind a kettőt elkerülném. De ettől még az ő dolguk.
2019. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva, 6-os vagyok, cáfoljatok meg akkor. Tegyük fel van két totál átlag nő és férfi, egy ilyen férfinak igenis teljesítmény minden héten más nőt felszedni, a mai világban egyet is annak számít, nem hogy ennyit... Egy átlag nőnek viszont miért is teljesítmény? Akár naponta is szedhet fel mást megerőltetés nélkül, max egy picit nyomul, 5-ből legalább 1 csávónak tuti kelleni fog. Innentől kezdve a férfit tudom csak elismerni, ha csak ezeket a paramétereket vesszük számításba.
2019. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!