Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a rosszabb? Egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Egy férfi aki minden hétvégi buliban más nővel van, ittas álapotban, vagy egy nő aki hetente váltogatja partnereit, ezt tudatosan teszi.

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 És mégis ki a fenét érdekel? Soha egyetlen egy témában sem vagytok ilyen veszettek, mint a nők szexelési szokásaik terén.

Még a gazdagnak született eberek miatt sem kaptok akkora vérszemet...


Na mindegy, most megyek is bőgni amiatt, hogy alacsony vagyok, és nem érem el a felső polcot kislétra nélkül, és hogy azok a kretén magasak sosem fogják megismerni a mártíri szenvedéseimet.

2019. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es alacsony vagy ok, de nő? Az a férfiaknál hátrány inkább, bár én magasként nem feltétlen látom így, de ők szoktak emiatt nyavajogni. A lényeg, hogy azért jegyeztem meg, mert a kérdező ezt rossz tulajdonságként említi, holott férfiként minden héten más nőt ágyba vinni nem rossz dolog, a nők is elismerik az ilyet, még ha nem is merik felvállalni. Ha a kérdésben egy olyan férfi lenne, aki soha nem fekszik le senkivel egyik buli után sem és mellé alkoholista is (ismerős nem? Balázs ügye) akkor érteném a kérdést, ez a rossz, a rossz az aki nem kell a nőknek, nem aki kell, de lehet hogy az én felfogásom szar.
2019. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

#10 Azért, amiért most én is le leszek pontozva. De már le kéne szoknom az igaz mondásról, mert lemegy a százalékom, aztán már másodrangú felhasználó leszek az oldalon...


Ezt bármelyik férfi nem tudja megtenni. Ahhoz, hogy hetente legyen nője, Jóképűnek, gazdagnak kell lennie, méretes répával, amikből önbizalmat is merít. Ahhoz, hogy legyen hova (mivel) vinnie a nőt, és hogy ennyit igyon, pénz is kell. Azt neki kell megkeresni, neki nem fizetnek a nők. De hogy a szervezete is kibírja, és még fel is álljon neki, ahhoz nagyon jó fizikai állapot is kell. Úgyhogy ennek az embernek sok munkája van abban, hogy ezt megtehesse. Megdolgozott érte, meg is érdemli.


Női oldalról viszont nincs az a bányarém, amelyiket ne akarnák vagy 10-en lefektetni. Neki max engednie kell, és szétraknia a lábát. Utána mehetnek a férfi lakásába, vagy a férfi által bérelt szobába, a férfi autójával. Még pénzébe sem kerül, a nőnek Sőt!!! Tehát semmit nem tesz érte.


Egyértelműen a nő a rosszabb.


A másik meg az, hogy a nőknek tetszik, ha egy férfinak sok nője volt. A férfiaknak viszont nem tetszik ha nőnek sok pasija volt.

Tehát a nő a rosszabb.


Az igazság meg nem tetszik az ilyen nőknek. Kapok is most bőven "dislike"-t

A "PC" miatt: Mint mindig, mindenben ebben is van rengeteg kivétel.

2019. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En nem jonnek ossze olyan pasival aki megdugta a fel varost, sot elitelem, szal utolsó te hulye vagy.
2019. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!