Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rejtély ez az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rejtély ez az ember, szerintetek akarhat valamit, vagy ő egész egyszerűen ilyen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit és nem nagyon tudom hova tenni, elsőre kissé nyersnek látszott, de mégis volt benne valami őszinte kedvesség. Jó fej és segítőkész velem, segített több dologban, de nem várt cserébe semmit. Nagyon titkozatos, másokkal is segítőkész, toleráns és elfogadó. Senkiről nem mond rosszat a háta mögött,sőt még meg is védi azokat, akiket mások kibeszélnek. Nagyon nyugodt és békés, jó kedve van általában. Én először azt hittem, h csak azért olyan jófej velem, mert akar valamit, de úgy veszem észre, hogy ő sok más emberrel is ilyen. Nem tudom ,h ilyenkor hogy lehet azt megállapítani, h tőlem mondjuk mégis többet akar, az jel lehet, ha többet foglalkozik velem?
2019. jan. 7. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ez így nehéz. Még ha látnám a szitut se tudnám biztosan.
2019. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz be nála, mert amúgy nem fog kiderülni.
2019. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Tipikus pszichopata.

Hát ebből nem lehet megmondani,hogy tetszel neki vagy sem.Valami különbséget csak meg kéne figyelned a viselkedésében irányodba.De ha ilyen rendes,kedves embernek tűnik,akkor ha akar valamit el tudnám képzelni,hogy Ő kezdeményez,már ha többet szeretne.

2019. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha többet foglalkozik veled az annak a jele, hogy kitüntetett figyelembe részesít, mert kedvel, tetszel neki.
2019. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pár hete megismertem valakit aki ugyanilyen csak nőben. Nagyon kedves és közvetlen velem de ahogy látom másokkal is az. De néha azt érzem hogy engem különösen kedvel. Máskor meg hogy csak bebeszélem magamnak.
2019. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ELőző.Akkor Te pasi vagy ,hívd el valahova azt a nőt.Nem megér egy próbát?
2019. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha segítőkész volt Veled mindig, akkor én tuti kérnék még tőle segítséget.

Az egy kapcsolódási pont nektek.


Ha szerelem nem is lesz, de segít, és így jobban megismered.

2019. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A pszichopaták azok olyanok, h a hátad mögött elhordanak mindennek és a szemedbe jópofiznak, ő viszont senkit nem hord le a háta mögött és jópofizni sem szokott. Egyszerűen csak nomrális és segítőkész.


Elég szomorú világot élünk, ha egy önzetlen embert látunk ,akkor kapásból pszichopatának bélyegezzük. Ennyire hihetetlen, hogy még léteznek ilyenek?

2019. jan. 7. 22:08
 9/15 anonim ***** válasza:
A pszihopaták nem hordanak el a hátad mögött miközben a szemdbe kedvesek,mert semmi èrzelmük nincs ,csupán felvettek egy elnézett, tanult viselkedésformát.Totálisan nem fognak azzal foglalkozni,hogy még rosszindulatúskodjon a hátad mögött,mert magasan tesz a másikra.Vagyis mindenkivel kedves,toleráns segítőkész,megvéd másokat,és csak másokkal törődik stb., ha azt többen is látják, mert ezzel a legkönnyebb a másik kegyeibe férkőni,és manipulálni.Egyébként meg ne vedd ennyire magadra,félig volt csak vicc,ennyire tökéletes ember nincs.Arra próbáltam utalni,hogy kicsit idealógizálod,és felnagyítod az értékeit,mert nagyon tetszik.
2019. jan. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És még annyit,hogy olyan világot élünk,ahol az olyan emberek szívnak a legnagyobbat,akik ennyire tökéletes színben pompázónak látnak egy másik embert.Hatalmasat lehet szívi,mikor kiderül,hogy őt sem angyalka alapanyagból gyúrták,hanem emberből.Annyi volt a lényege hogy kedves és jó szándékù ember lehet,simán,de nem kell idealizálni,és 2000 méteres magasságba tenni,holott Ő is a földön él.Az tök jó,hogy tetszik,és még jobb,ha Te is neki,viszont nem kell felnagyítani az értékeit.Beszélgess vele mutasd ki hogy nagyon szimpatikus aztán hátha tesz lépéseket.
2019. jan. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!