Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti mikor csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Ma a városban többször egymásba botlottunk egy számomra szimpatikus nővel. Ekkor még nem néztünk össze, bár én jól megnéztem lopva magamnak, ő nem. Viszont vak lett volna, ha nem vette volna észre ő is ezt.

Aztán egyszer csak sétálok az egyik helyközi buszmegálló felé és látom, hogy fent ül már a buszon, ami épp akkor indult el. Sajna nem láttam, hova indult pontosan, de az biztos, hogy a 15 km-es körzetben valamelyik faluba.

Észrevett a buszon ülve, kb. 8-10 mpig nézett is engem, miközben elmosolyogta magát, én ezt viszonoztam, miközben a busz kifordult. Éppen telefonáltam eközben, és azt is tudni kell, hogy téli sapka, csősál illetve napszemüveg is volt rajtam, szóval alig látott valamit a fejemből, de lehet jobb is, mert átlagos az arcom, nem vagyok kirívó. Annyi, hogy 191 cm vagyok és minimálisan testesebb (sportolok amúgy).


Túlzottan magányos vagyok és szeretném beleképzelni, hogy valamit megmozgattam benne, vagy tényleg bejöttem neki?


Ha legközelebb is összefutnánk, szerintetek ezek után leszólíthatom?


Volt már néhány barátnőm, de sosem voltam nagypofájú alfahím típus.


2019. jan. 9. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem megpróbálhatod leszólítani.

Nőként mondom,hogy jobban szeretjük,ha élőben szólítanak le,mint megkeresnek interneten,és ott vesz magának bátorságot,hogy rám írjon.

Hajrá kérdező! :D

2019. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helyközi busz ami egy faluba megy? Téli sapkával napszemüveg? Lol

Na jó viccet félre ennyibòl nem lehet megmondani, legközelebb ha látod már látásból ismerősök lesztek, és megszólíthatod, lehet még direkt jól is fog kijönni, ha ő is emlékezni fog rád. Persze az is lehet hogy minden szembejövő férfira rá mosolyog, és nem jelent ez semmit, de akkor legalább tudod hogy te meg tetted a magad részét és nem lesz ott a mi lett volna ha...

2019. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és férfiként válaszoltam bocs, előző vagyok.
2019. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. 🙂 Mi a baj a téli sapka, napszemüveg kombóval? Sütött a nap, a hó eleve vakít engem. A fejem meg fázik. 😀

Oksa, leszólítom legközelebb.

2019. jan. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!