Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit szólnátok ahhoz, ha a férfi, akivel ismerkedtek részt venne a mesedoktor projektben?

Figyelt kérdés
Nem személyesen olvasna mesét beteg gyerekeknek, mert nincs ideje utazni az országban, hanem részt venne a program online verziójában, ahol kamerára olvassa fel a mesét. Gáznak tartanátok?

2018. nov. 15. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem gáz, ez nagyon nemes gesztus.
2018. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Gáznak nem, de előnynek sem. Aki ilyennel flexel a punciért, az felejtős.
2018. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: te egy ritka megkeseredetr ember lehetsz. Sokadik negatív, gonosz kommentedbe akadtam már. Mi az Isten van veled?
2018. nov. 15. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos, valoszinu en is belevagnek a parom hatasara:) egyebkent ne ez alapjan csinald vagy ne csinald. Ugy szeressenek ahogy vagy ne ugy ahogy ok latni akarnak
2018. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te kérdezed?? TE?? 😂😂😂
2018. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én. Mi bajod?
2018. nov. 17. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is értelek, hol itt a probléma?

Ez egy tök normális, önzetlen dolog.

2018. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!