Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek olyan sztorija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek olyan sztorija, hogy először visszautasított valakit, aztán később mégis összejött vele?

Figyelt kérdés
Velem konkrétan megtörtént, kíváncsi vagyok, hogy másoknál is volt-e ilyen.

2019. jan. 9. 23:32
 1/8 Rockarc ***** válasza:
42%

En nem tudnek komolyan venni egy olyan embert, aki korabban visszautasitott. HA megbanta, az csak annyit jelent, hogy meggondolatlanul cselekszik, es barmikor kesz rossz dontest hozno, hogy utana meg a teljesen ellenkezojere voksoljon. En az ilyeneket messzire kerulom, 1 percig sem tudnek megbizni benne. A tetteknek kovetkezmenyei vannak, jo lenne, ha mindenki egyutt tudna elni vele. Ha pedig jatszmazas volt a hatterben, az meg kulon fekete pont.


42F

2019. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Több ilyet is ismerek. Rengeteg oka lehet, hogy valaki meggondolja magát, a leggyakoribb, hogy egész egyszerűen jobban megismeri - és ez nem meggondolatlanság.
2019. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én először visszautasítottam a férjem közeledését. Akkor ért véget egy 7 éves kapcsolatom és még nem álltam készen egy újra. De kapcsolatban maradtunk, sokat beszélgettünk és egyre jobban úgy éreztem, hogy vele akarok lenni. 8 éve vagyunk együtt.
2019. jan. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam is ez volt, a társkereső oldalon leírta a pasi, hogy mi mindent akar, de persze mindenki ezeket keresi, úgyhogy a csalók is mindig ezzel a dumával szoktak jönni. Aztán a közösségi oldalakon is akadt egy gyanús lány ismerőse, úgyhogy egyre biztosabb lettem a véleményemben, és úgy döntöttem, hogy hagyom inkább az egészet. Viszont egy hónap múlva magam alá kerültem más dolgok miatt, és úgy éreztem, hogy muszáj beszélnem valakivel, úgyhogy írtam neki, és végül találkoztunk. Nem telt el olyan sok idő, de azóta örülünk, hogy együtt vagyunk, mert kiderült, hogy valóban mindkettőnknek ugyanarra volt szüksége, és ugyanazt kerestük, meg tisztázódott a másik helyzet is.
2019. jan. 10. 06:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a jelenlegi páromat utasítottam el táskeresőn, meet messze lakunk egymástól, nem is tartottam annyira szimpatikusnak. Később rám írt valamk romantikus szöveggel, hogy neki nem számít a távolság, csak a szerelem stb. Picit megsajnáltam, beszélgetni kezdtünk, találkoztunk... Most meg nagy a szerelem köztünk.
2019. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a férjemmel voltam így. Sok volt a 100 km, akkor legalábbis így éreztem (kollegám volt, ugyanannál a cégnél dolgoztunk, csak másik telephelyen).
2019. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért utasítottam el valakit, mert éppen volt kapcsolatom, amikor közeledni próbált. Ő ezt tiszteletben tartotta, nem haragudott érte, sőt, még tisztelt is miatta. Aztán mikor véget ért a kapcsolatom, kis idő múlva én kezdtem el közeledni az illetőhöz, és egy nagyon jó kapcsolat lett belőle.
2019. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

volt. elsőre nem tetszett, hiába jöttünk ki nagyon jól üzenetváltáskor, feszengett, depisnek tűnt és bár jóképű volt, túl alacsony is volt mellé. leráztam, de továbbra is dumáltunk, és mivel már nem akart megfelelni nekem, elengedte magát és már teljesen másnak tűnt, mint az első randin, vicces volt és szuperül éreztem magam vele. találkoztunk megint és beindult a vonzalom is és beleszerettem. életem legintenzívebb kapcsolata és vonzalma lett a rossz elsőrandiból.


26n

2019. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!