Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejött az exével, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejött az exével, mégis kerülget engem, miért?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akit már ismerek egy ideje. Összejött egy lánnyal, együtt voltak 5 hónapot, utána szakítottak (elmondása szerint nem illettek össze habitusban). Utána kavartunk egy ideig, 2x lefeküdtünk, de amúgy semmi extra. Aztán újra összejött a lánnyal, mondván hogy megpróbálják újra. Én ezt tiszteletben is tartom, maradunk haverok. Viszont olyan jeleket ad, amiből lejön hogy még én is képben vagyok nála. Hétvégén elmentünk bulizni, hazakísért és meg akart csókolni... Persze én nem hagytam, bár nehéz volt megállni, de nem akarom bántani a lányt. Ráadásul épp össze is fognak költözni, a csaj otthagyja a munkáját is miatta. Én nem akarok ebbe bekavarni, de őszintén kiváncsi vagyok: miért csinálja ezt a pasi? Miért vannak együtt és bútoroznak össze, ha közben nálam is próbálkozik, tehát nyilvánvaló hogy nem szerelmes a lányba?
2018. máj. 23. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a pasi egy phaszparaszt!
2018. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az ilyen csak egy nőnél próbálkozik pluszban a nője mellett?
2018. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pasi azért mert egy bunkó, és szivesen dugna mindkettőtöket, Téged és a barátnőjét is. Szegény lány nem tudja kivel akar összeköltözni.

De miért csinálod Te?

Tisztában vagy azzal, hogy kavartatok, lefeküdtetek és most új barátnője van. Mivel úgy írsz róla, hogy van "egy pasi" ebből nekem úgy jön le, hogy elvileg egy idegen, nem fűz szoros kapcsolat hozzá. Mindennek ellenére elmész vele bulizni valszeg a barátnője nélkül, valószínűleg érzi is, hogy bejön neked, hisz már lefeküdtetek, megbeszéltétek a bulis találkát, és még haza is kísérteted magad vele. Na ezek után megkérded miért csinálja. Na miért ???


Mert ez jön le neki a viselkedésedből. Hogy összejöhet egy újabb numera. És ezt ki akarja használni.

Bocs ha tévedek.

2018. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Egy társaságba tartozunk. Nem ketten mentünk bulizni, hanem társasággal. Utána én nem is számítottam rá hogy majd hazakísér, meg is lepődtem ezen. Igen “egy pasi”-ként írtam meg írtam hogy már ismerem x ideje, tehát nem idegen.
2018. máj. 25. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
És te egy ilyen szeméttel kavarnál?
2018. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok kavarni vele, de ezt írtam is. Csak érdekel, hogy mi járhat a fejében, mi viszi rá, hogy ezt tegye? Az olyan válaszokon túl, hogy "paraszt", stb....
2018. jún. 2. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Az viszi rá hogy több puncit akar egyszerre.Mit nem lehet ezen érteni?Vannak monogám illetve poligám emberek.
2018. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!