Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első tinderes randim. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tinderes randim. Én gondolom túl? :D

Figyelt kérdés

Szóval egy éve vagyok egyedül, azóta randim sem volt.

Aztán életemben először kipróbáltam a Tindert, nem rajongtam az oldalért, hallottam már róla "szépeket".

De már úgy gondoltam ideje randizni egyet egy év után.

Tehát 3 srácot beszíveztem, nem akartam többet.

Ebből egynek írtam vissza, felvett mess-re. Dumáltunk, de nem valami sokat. Hétfőn taliztunk, nem engedtem a csókot, aztán alig írt megint csak, de jól érezte magát velem. Én is vele. Pénteken újabb randi volt, durcásan léptem oda hozzá, mert megint késett. Megcsókolt ezen a randin többször is, nagyon jó volt vele.

De alig dumálunk a neten és várom, hogy írjon, de nem teszi. Na mindegy, lehet én reagálom túl és inkább a személyes találkozókat szereti és az ezeken való beszélgetést.

Azt mondta legközelebb filmezzünk nála, de nem hiszem, hogy a harmadik randin ezt kéne még tennem? Vagyis én szívesen filmeznék vele, de tudjuk, hogy mi is ez a "filmezés". Nem akarom ezt elkapkodni, mert félek, hogy én sérülök emiatt majd a végén.

Hozzáteszem tudja, hogy nehéz préda vagyok és, hogy én komolyat akarok, semmi játszmát és egyéb mai "menő" dolgok.

Egyébként a történetben az is érdekes, hogy roma lány vagyok, de már tudja természetesen ez volt az első, amit leszögeztem az elején.


Kicsit hosszúra sikeredett, de remélem tudtok írni valami pozitívat is a Ti Tinderes tapasztalataitokról, ami engem is megnyugtat. :D


L/22


2019. jan. 13. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos semmilyen megnyugtató dolgot nem tudok írni, javarésze felhasználó szexet keres ott, a nők is.
2019. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, hogy a konkrét illető arra megy-e? Mert akkor: igen.
2019. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én nem csak azt akarom, tehát már itt egy kivétel. Bár már az oldalon sem vagyok fent.

Azt mondta, hogy nem, ezt már az első találkozón megdumáltuk.

2019. jan. 13. 19:53
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

Akkor úgy mész filmezni, hogy nem lesz szex.

32/f

2019. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodik.Még simán írhat.

Vannak haverjai,elláthatták okos tanácsokkal.Csak azért gondolom,mert írtad roma vagy.Tudom,hogy tudta,ettől.függetlenül is átgondolhatja.

2019. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Két randiból kettőn késett. Az elsőn la akart volna smárolni, a 3. megdugni egy rettentő fantázia nélküli "filmezés" címén. Két randi között gyakorlatilag tudomást sem vesz rólad.

Ez nekem elég egyértelmű.

2019. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, hogy nem, ezt már az első találkozón megdumáltuk."


Nagyon naiv vagy.

2019. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

19.59-es: Nem hiszem, hogy ezen kellene gondolkodnia. Mert, ha nem akarna ismerkedni a származásom miatt velem, akkor már az első randin átgondolta volna ezt, miután látott. Se külsőleg, se belsőleg nem érződik rajtam, hogy roma vagyok. :D A beszédemen meg végképp nem.

És én sem aggódok emiatt, inkább ha aggódnom kéne azon aggódnék, hogy a sokadik tindertündér vagyok, bár jó emberismerőnek mondom magam, mondtam is neki, hogy remélem nem csal az emberismerő radarom és tényleg olyan vagy, amilyennek látlak. De még csak két randi volt, tehát nem akarok parázni ezen, majd ha lesz valami lesz, ha nem akkor meg nem.

2019. jan. 13. 20:04
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Filmezzetek moziban.
2019. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

Nekem úgy tűnik, hogy a filmezés részét is talán túl gondolod.


Komolyan, nekem már volt ilyen filmes randim, ami tényleg csak filmezés volt, és nem idézőjeles. Meg amúgy is, ha olyan a pasi, hogy film közben rám nyomul, akkor nyugodtan visszautasíthatom, tehát szerintem ez nem olyasvalami, amitől ennyire félni kell.


Bár végül is ha téged zavar, hogy felhív magához, akkor megbeszélhetsz vele más randi opciót.

2019. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!