Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire valósághű a tinderes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valósághű a tinderes társkeresèsnèl a visszautasítás?

Figyelt kérdés
Nektek mik az arányok sikeres randi, és kikosarazásban?Nagy különbség van köztetek, és a kiszemelt között megjelenésben?Van ez a régi mondás, hogy: “guba hubàval suba subával”,érvényesül az elv?

2018. dec. 16. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
*gubával
2018. dec. 16. 22:36
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Semennyire sem valósághű.

2-3 kép alapján döntesz arról, hogy mint a húspiacon hova dobd az illetőt, jobbra vagy balra.

Nem látod a kisugárzását, a hangját, semmit sem tudsz róla. Lehet extra jó képeket csinált magáról, és sokkal csúnyább, az előző csaj meg akit balra húztál sokkal szebb élőben. Van, aki fotogén, van aki nem, sokan teljesen máshogy néznek ki élőben.

2018. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szar, semmi sikerem nem volt onnan. Vagyis ironikus módon csak úgy, hogy máshol felvettem a lányt...
2018. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7matchem volt mintegy fél év alatt, az is csak azért mert én hülye fizettem. Abból 2-en írtak vissza 1-2x, a többiek még válaszra sem méltattak. A randi fényévekre volt.

A legigazságtalanabb, legsekélyesebb társkereső, ami csak létezik. És egy jó nagy időpocsékolás, ha fiú vagy és nem jóképű.

2018. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. félévente volt egy matchem, annak is a nagy része azért, mert véletlenül húzott jobbra a csaj. Randim összesen 2 volt Tinderről, mindkettő sikertelen, mert élőben azok a lányok is rondának találtak.
2018. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!