Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha feljön a téma, és kérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feljön a téma, és kérdezi a volt kapcsolataim, akkor elmondjam neki azt is?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel úgy érzem kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. A napokban elkezdtünk randizgatni, és beszélgettünk már sok mindent de a múltbeli kapcsolataink még hátra vannak. A lány 17éves, és érzem hogy neki nem volt még ez előtt kapcsolata. Én 20éves vagyok és nekem már volt sajnos 2kapcsolatom és ezek közül 1volt amibe szexuális együttlétem is volt. Nagyon félek amiatt, hogyha ez a téma feljön mit mondjak neki ha mélyebben rákérdez? Emlékszem mikor talasztalatlan voltam a volt barátnőimhez képest rosszul éreztem magam amiatt, hogy ők sokkal tapasztaltabbak. Szerintetek elmondjam neki, hogy nekem már mindenben volt részem, vagy mondjam azt, hogy énis tapasztalatlan vagyok. Egy stabil erős kapcsolatot szeretnék ezzel a lánnyal, nagyon beleszerettem. Félek ha őszinte leszek elijesztem.

Szerintetek mit tegyek? Köszönöm a segítséget előre is, és ne haragudjatok a helyesírási hibák miatt, sajnos ezt össze kellett csapjak telefonon.



2019. jan. 14. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki mindenképpen, az nem jó hogyha eleve hazugságra építesz egy kapcsolatot. Látszani fog hogy tudod mit kell csinálni és ez előbb utobb le bukáshoz vezethet. Én is szűz voltam,és a barátomnak is volt 2 “partnere” (egyikkel csak egyejszakas,másikkal egy 1,5 éves kapcsolat) és örültem neki hogy tapasztaltabb. Tudta mi a jó nekem és neki is az ágyban,lágy volt. Tökéletes. Szoval lehet örülni is fog. Mi lányok máshogy látjuk ezt. Jobb egy tapasztaltabb pasival elveszíteni mint egy szüzikével. Bár embere válogatja.
2019. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, beszélhetnénk esetleg privátba?
2019. jan. 14. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:

A hazugsaggal tobbet artasz. Most ezt hallgatod el, legkozelebb azt, igy vegul te allando felelemben, o pedig egy idegen ember mellett fog elni.

Azzal rontod el, ha hamis kepet mutatsz magadrol.

2019. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Nyugodtan elmondhatod.

Egy nővel volt szexualis kapcsolatod, vagyis te is tapasztalatlan vagy.

2019. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, akkor jól éreztem hogy ezt nem szabad eltitkolni. Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!:)
2019. jan. 14. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hányadik randi, de nem egy barátnő után én azt mondom, ez a múlt /exek/ nem a legjobb randitéma. Sőt, én már utána is úgy vagyok vele, hogy inkább nem akarom tudni, hányan szakították már le a kiszemeltem virágját. Cserébe, ő se kérdezgesse, kibe mártottam bele a kolbászt.


Ha szó esik róla nálatok, akkor mondd azt, hogy volt kettő komoly kapcsolatod, ha a lány értelmes, akkor levágja, hogy valószínűleg volt kamatyolás is. Nem kell ezt túlizgulni.

2019. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a lánynak te leszel az első és nem karót nyelt, akkor nem hogy zavarni nem fogja, de örülni fog neked. Mégis csak jobb egy tapasztalt fél, ha első alkalommal van ilyesmiben részed. és nem csak a szexben. Párkapcsolat egyaránt.
2019. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!