Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztétek úgy, hogy “elcseszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek úgy, hogy “elcseszettebbek” vagytok, mint az átlag? Hogy nem találtok senkit magatoknak ebben az életben, akivel kiegészítenétek egymást?

Figyelt kérdés
Az átlagot arra értettem, hogy könnyen kerül kapcsolatba valakivel, akár intim, akár érzelmi szempontból. Nem megy túl könnyen az ismerkedés, nincs túl sok sikerélményem, se szerencsém. 24/F

2019. jan. 15. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ja, igen
2019. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Neked is az a problémád, mint mindenki másnak, hogy önmagadon kívül, tárgyakban, emberekben keresed a boldogságot. Pedig azok csak ideiglenes örömöt nyújthatnak, boldogságot nem. Önmagadon kívül senki se téged boldoggá tenni.
2019. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze, vagyunk egy páran ilyenek. De attól még nem lehetetlen párt találni.

F36

2019. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel nálam rondább csak baleset vagy betegség miatt lehet valaki, ráadásul introvertált is vagyok, egy nőnek sem kellek.
2019. jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem érzem elcseszettnek magam, ennek ellenére úgy érzem, hogy nehezen találok olyan embert, akivel kiegészítenénk egymást.
2019. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon-nagyon elcseszett vagyok. Nem nézek ki jól, személyiségzavarok, szociális fóbia, meg minden. Mégis volt több barátnőm, tíz felett van a szexuális partnereim száma.

Ja, és azóta pénzem is lett. Nem abból, hogy állandóan panaszkodtam.

2019. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Sokminden fejben dől el, szarjátok le ha úgy érzitek nehéz esetek vagytok, ha rondának hiszitek magatokat.


Csak próbáljátok jól érezni magatok amikor beszélgettek egy-egy lánnyal :)


Nem vagyok egy matyó hímzés, sajna fogszabályzóm lesz két éven belül.


De, néha azért befut egy két jó csaj :)

2019. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő, ti csak azt hiszitek, hogy rondák vagytok, a kérdező és én pedig külső visszajelzések alapján tudjuk.
2019. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

8#


Hidd el, tudom miŕől beszélek (7esvagyok).


Sajna volt már hogy megkaptam hogy, hogy nézek ki.

A csajoknál pedig úgy van, hogy ha tudom először csak beszélgetek velük, aztán személyesen.

2019. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Még hozzá tenném, 28 év körül már lassan a belső lesz fontosabb a nőknek.
2019. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!