Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mire véljem tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem tőle?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal, gondoltam is tök jó véletlenül hozott minket össze a sors. Személyesen egész jól beszélgettünk utána kezdtünk messengeren is beszélgetni. Nagyon jól ment minden, sikerült viccesre venni a figurát szerencsére értette is, olykor viszont komoly és mély beszélgetésekbe is elegyedtünk. Csak 2-3 naponta írtam rá, nem akartam nyomulós lenni. Felvetettem neki, hogy találkozhatnánk viszont erre az volt a válasza, hogy nagyon sok dolga van mostanság, vizsgái vannak stb.. De próbáltam győzködni, hogy egy este belefér, hisz neki is jár egy kis lazítás. Ezek után vázolta, hogy bajban az egyetemmel és nem akarja kockáztatni, hogy valamelyik vizsgája nem sikerült. Mondtam ok, véleményem szerint egy jó indokot kaptam, korrektül elmagyarázva, hogy most miért nem.

Hétfőn újra ráírtam, előtte 2 napig nem beszéltünk nem akartam zavarni. Nem írt vissza egyáltalán. Ma küldtem neki egy vicces képet, gondoltam hátha csak megfeledkezett rólam. Erre egy undok választ adott, hogy ő most bizony nem ér rá. Udvariasan jó munkát/tanulást kívántam neki és nem írtam többet.



Mit gondoltak erről?

Miért csinálják ezt a lányok? Hétfőn is leírhatta volna ugyan ezt. Vajon érdeklem egyáltalán? Teljesen elment a kedvem attól, hogy újra írjak neki vagy találkozóra hívjam.



2019. jan. 16. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 23/F ő 20/L
2019. jan. 16. 18:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt engedd el. Ha nem kíváncsi rád, akkor nem.

Velem is ez volt most, megírtam, hogy közölhette is volna, hogy bocs nem megy a dolog.

Dehát nem arról híres a legtöbb ember, hogy egyenes és őszinte a másikkal szemben. :D


Ne pazarold az idődet olyanra, aki kifogásokat keres, ha érdeklődsz felőle. :) Majd lesz olyan, aki ugyanúgy megtisztel a figyelmével, ahogy Te Őt.


22/L

2019. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod megérteni, hogy vizsgára készül? Most van a vizsgaidőszak zöme. Most a jövőjét alapozza az egyetemen és nem ér rá randizni. Próbálkozz februárban, de alighanem eltoltad az egészet.

F.

2019. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs azzal gond, hogy vizsgái vannak, mondtam is neki hogy halasszuk a találkozót egy nyugisabb időszakra. Erdélyiek vagyunk nálunk csak most kezdődött a vizsgaidőszak kb egy hónap van a végéig. Addig viszont nem szerettem volna megszakítani a kapcsolatot. Nem hiszem, hogy tetszett volna neki, ha egy hónapra lelépek és utána újra randira hívom.
2019. jan. 17. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Írogassatok egymásnak kár naponta pár mondatot, vagy beszéljetek telefonon, de csak röviden. Nincs ideje randevúzni!

F

2019. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!