Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most mire véljem? Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Ha nem akar tőlem semmit miért keresett meg újra?

Figyelt kérdés

Megismertem kb egy hónapja egy srácot és azóta már többször találkoztunk is. Mindig jól sikerultek a randik és folyton beszéltünk is egymással.két hete viszont eléggé egváltozott.. Nem is kerestem mert úgy vettem észre már nem érdeklem, de most újra megkeresett..

Újra elkezdtunk beszélni pár napja és felvetettem,hogy akkor találkozzunk hétvégén azt mondta persze ő is szeretne látni de nem is keresett azóta.


Miért keresett meg újra ha nem akar velem beszélni és találkozni?



2018. máj. 11. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy talonban tart. Mással is ismerkedik közben, és hogy máshol mik az esélyei, ennek tudható be az irántad tanúsított változékony viselkedése.
2018. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valakit komolyabban nem érdekelsz, még dugni jó lennél neki. Mit nem értetek ezen meg? Majd keres, ha kanos lesz, nyugi.
2018. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha te nem keresed - a szavaidból ez jön le - akkor ő is érezheti úgy, hogy nem érdeklődsz iránta és csak udvariasságból hoztad fel a találkozót.
2018. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!