Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem ez a csaj szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn megismerkedtem egy csajjal.

Megkérdezte a vezetéknevemet,majd ő bejelölt engem facebook-on illetve instán.

Ott is váltottunk pár mondatot,azonban az a baj,hogy kizárólag én teszek fel kérdéseket,én viszem a beszélgetést,mert ő még egy darab kérdést nem tett fel nekem,legtöbbször tőmondatokban felel.

Január elején ismerkedtünk meg,szóval megkérdeztem,hogy hogyan telt a karácsony,majd röviden leírtam,hogy az én karácsonyom hogyan telt.

Erre ez a válasz jött: "jó volt"


Elhívtam randira,arra igent mondott,viszont hozzátette,hogy egyetemre jár és így vizsgaidőszakban eléggé elfoglalt szóval nem lesz könnyű összehozni ezt a randit.

Pár nappal később ráírtam,hogy vasárnap lenne e kedve találkozni,erre azt írta,hogy még meglátja.

Ő még egyszer sem írt rám,mindig én szoktam.

Nem értem,hogy akkor mi a francnak vett fel messengerre,ha ennyire ignorál engem?

Ha nem érdeklek valakit akkor nem venném fel vele a kapcsolatot,legalább is én.

Mit gondoltok? Csak szórakozik velem?


2019. jan. 17. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Eleg erdektelennek.tunik.

Nem tul biztato a helyzet

2019. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Azért tegyük fel akár mennyire is félénk ,azért egy "igen jól"-nâl bővebb választ is kipréselhetne magából.Bár én nő vagyok,de ha helyedben lennék nem írnék neki többet.Vannak elegen, akinek még teheti a szépet.
2019. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem erőltetném ezt a dolgot.
2019. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Érdeklődni csak az alfák, a legjobbak után érdeklődnek, nyilván nálad van jobb party is (melletted meg udvarol neki más is), ilyenkor neked kell lenyűgöznöd, különben összejön mással, ő nyeregben van nélküled is. Jobban teszed, ha te is egyszerre többet kezdesz el fűzögetni, mint ahogy őket is többen fűzik, hogy neked is jusson valaki, különben nagy koppanás lehet a vége, úgy hogy akár hónapok is elmentek vele. Jöhet a lepontozás!
2019. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te sokkal jobban nyomulsz, mint ahogyan neki lenne erre igénye. Szerintem nem jössz be neki. :/
2019. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem úgy fest, hogy érdekled. Nekem ha kell valaki, éreztetem vele, hogy zöld a lámpa. Még nőként sem szégyellek írni neki, hogy telt a napja. Szóval ez felejtős szerintem.
2019. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Bepróbálkozott aztán ennyi. Gondolom sokadik opció vagy és vannak tőled előrébb soroltak is. Netán már most is van egy srác akivel kavar a fizikai valóságban.


A probléma az hogy gyanítom hogy ha e többet nem írnál neki akkor többet nem hallanál felőle. De így is csak ez a nyekegés van amit te erőltetsz. Volt szerencsém ilyen lányhoz semmi nem lett belőle azon túl hogy én kikészültem és idő volt amíg felfogtam hogy egy légvár..


Jobb ha más nő után nézel és lehetőleg nem a neten hanem ismerettségi körben de legalábbis a fizikai valóság dimenziójában.


Manapság a netes ismerkedés a férfiak részéről nekem mission impossible-nek tűnik.

2019. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

Amugy elképesztő arcátlanság ez ahogy csinálják néhányan a dolgokat.

Az érzékenyebb férfiak az öngyilkosság szélére sodródnak ettől a "le vagy tojva úgy ahogy vagy tudd hogy értsd számomra nem létezel" felállástól..

2019. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Jah,akkor azoknak nem kellene isnerkedni sem!De legalábbis nem vonat,és egyéb közlekedési eszköz elé ugrani.
2019. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

A probléma az hogy vannak akik 5 próbálkozásból 5 ször ezt a nesze semmit fogd meg jól-t kapják az érzéseik reményeik őszinteségük kedvességük kontroll zóna átlépéseikért és az energiájukért..


Aztán Be Happy. :)


Értem..

2019. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!