Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a mai csajoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a mai csajoknál hogy házas vagy idősebb pasival járnak? Ezért akik találnak egy ilyen csaj emiatt nem jöhet össze vele de másrészt a csaj mulat a fiatal sráccal, közben kapcsolatban van a öreggel, akkor miért szórakozik mások érzésével?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy én megismertem egy 22 csajt van egy pasi aki 34 éves és házas volt köztünk egy kis több mint barátság de mégis hozzá ragaszkodik miért

#hrwíhTE
2015. júl. 3. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés,talán egó növelés.Passz.Én voltam egy ilyen csajjal,kösz többet soha,még időben kiléptem.Csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2015. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A házas pasival való összejövés az egyik legnagyobb hiba, amit nő megtehet.
2015. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Házasokkal azok jönnek össze akik nem akarnak igazából kapcsolatot, csak eltartót. "A szeretőnek csak a jó jut" -szokták mondani, és bizonyos fokig így is van. Ha egy pasas rossz házasságban van,de a válás túl költséges, evidens hogy szeretőt fog keresni.

Az öreg pasitól meg többnyire csak pénzt akarnak látni és ezért a testükkel fizetnek.

2015. júl. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor ezért van ez, hogy érez irántam meg együt alszunk stb de mégis fél, hogy kiderül a pasija megtudja úgy látszik erősebb a anyagi vonzat, szomorú hát akkor ez reménytelen pedig vannak neki is irántam érzelmek de mégis ezt választotta és a csávó meg hülyíti, hogy majd elvál köszönöm tőletek az infót fáj mert nagyábol erre számitotam akkor keresek mást csajt köszönöm, 5 évik kapcsolat nélkül és most az a láng fel lóban és most újra kikel aludni hát ez van minden meg van csak boldogságom hiányzik szar ez a mai világ. köszönöm :D
2015. júl. 4. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!