Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ráírok, lehetek rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok, lehetek rögtön lényegre törő?

Figyelt kérdés

Ez gyakori helyzet. Van egy lány, aki tetszik, és semmi nem indokolja azt, hogy ráírjak, mert nem vagyunk annyira beszélgető viszonyban, de ismerősöm. Általában nem szoktam tenni semmit. Legszívesebben azt tenném, hogy írok neki, és rögtön tárgyra térek: el akarom hívni randizni. Minden mást majd ott megbeszélünk.


A másik módszer, hogy csak egyszerű módon írok neki, érdeklődök utána, beszélgetünk, aztán majd hosszas beszélgetés (irkálás) után hívom csak el. De mivel egyébként nem beszélgetünk, valószínűleg már a kezdetektől sejtené hogy miért írok neki.


Próbáltam már így is - úgy is, de arra még nem jöttem rá, hogy melyik a jobb.


Az egyik ajtóstul rontás a házba, a másik pedig felesleges huzavona, és nincs kettő közötti megoldás.



2019. jan. 17. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

A vicc, hogy 99%-ban mindegy, mindkettő bejön - már ha te is bejössz neki. :) Különben olyan, mintha egy aknamezőn akarnál átkelni. Egy rossz, unalmasabb mondat, és buktad a távoli esélyt is, hogy egyszer akár elgondolkozzon a randin.

It’s tough to be an ugly boy. :)

2019. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam a beszélgetés jön be.


Aki random elhívott valahová azt eddig gondolkodás nélkül visszautasítottam.

Jelenleg olyannal ismerkedek akit korábbról már "ismerek". Személyes találka is le van már fixálva.

2019. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!