Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba már nyár óta most újra akarom kezdeni. Lenne még esélyem? A többi lent .

Figyelt kérdés

A lányal nyáron elégg közel kerültünk egymáshoz de túlságosan féltékeny tipús vok! A kedvéért megváltoznék.

Nyár óta csak párszor beszéltem vele.Most megkérdezném hogy nincs-e kedve kijönni velm sétállni ? A barátom megkérdezte a lányt hogy bejövök még-e neki a lány azt felelte nem tudja.Ez mit jelent ?


2010. nov. 15. 23:13
 1/7 A kérdező kommentje:
15 éves vok am
2010. nov. 15. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Most megkérdezném hogy nincs-e kedve kijönni velm sétállni ?


kerdezd.


Ez mit jelent ?


azt, hogy nem tudja.

2010. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor fogja tudni eldönteni, ha jobban megismer. Mivel nem nyilatkozott rólad elutasítóan, inkább bizonytalanul, mindenképpen megéri megpróbálni, hogy elhívd sétálni. Beszélgessetek minél többet.
2010. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nyáron nagyon sokat beszéltünk csak volt az a másfél hónap szünet ami énk rajtam múlt..
2010. nov. 15. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezd meg, nem veszíthetsz semmit se. :)

Hogy mit jelent a nem tudja..Hát, nem akarlak elkeseríteni, de én akkor mondom ezt, amikor nem akarom megbántani a másikat és/vagy nincs, merszem közölni vele, hogy nem jön be. :S Persze ettől függetlenül, lehet, hogy ő tényleg nem tudja, és csak én vagyok ilyen. :)

15/L

2010. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha én a barátod helyében lennék azt is megkérdezném miért nem tudja. vagy csak a barátodnak mondta hogy nem tudja. sok minden lehet. hivd el é

s kérdezd meg te. ez a legtisztább

2010. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okok úgylesz
2010. nov. 16. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!