Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy férfi ilyen ironikus?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel egy tanfolyamra járunk, és ő konkrétan mindenből viccet csinál. Az egész életetét így éli, és rendkívül kiegyensúlyozott. Szinte mindig jó kedve van, de amikor le van valami miatt törve, akkor is humorizál. Szerencsére jó humora van, így nem áll rosszul neki. Néha ritkán lehet vele teljesen komolyan is beszélni(ha mondjuk ketten vagyunk), de az esetek többségében a szituációkat elvicceli. Nagyon lazán él, nem érdekli, mások mit gondolnak róla, elég flegmatikus temperamentum. Mi lehet az oka, h valaki iylen? Vagy erre születni kell?
2019. jan. 19. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Leggyakrabban a kényelmetlen szituációk elviccelése védelmi folyamat.


A viccek mögé bújik, egyfajta pajzsként használva őket.


Történhetett valami rossz dolog vele korábban, ami ezt kiváltotta. Persze vannak emberek, akik így születtek.

Inkább a könnyebb utat választják a humorral, mint szembe nézni a valós szituval.

2019. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy valami sérelem érhette korábban és emiatt alakított ki egy ilyen védekezési mechanizmust. Mert azt látom, érzem rajta, hogy mély érzésű, jószívű, bármennyire is próbálja az ellenkezőjét mutatni.
2019. jan. 19. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem este telisírja a párnáját.Én azt vettem észre,hogy aki mindig jó kedvű,viccelődik ,az belül általában nagyon szenved.Viszont megtanulta,hogy ezt mások előtt ne mutassa,ìgy ezzel a viselkedéssel leplezi.
2019. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ő olyan, hogy kimondja, hogyha szenved, de azt is elvicceli, közben persze látom rajta, hogy tényleg komolyan rossz passzban van, de lehet, hogy így könnyebb neki, ha viccet csinál belőle.
2019. jan. 19. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Valaki gondja lehet vagy lehetett és így számára könnyebben elviselhető a mindennapi élet ha elvicceli. Kívülről úgy tűnik hogy kiegyensúlyozott és boldog, de szerintem romokban az élete. Eddigi tapasztalataim szerint ez a véleményem, mert az ilyen típusú emberek általában az öngyilkosságra hajlamosabb jellemek. Nem mondom hogy nála is baj van, de valószínű hogy a mindig vicces álarc mögött egy szomorú ember van.
2019. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ő olyan keserédes, nála még csak nincs is álarc, mert egyértelműen látszik rajta, hogy nem jókedvében viccelődik, de az biztos ,hogy abból a szempontból jól csinálja, ha így jobban érzi magát.
2019. jan. 19. 10:37
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Ahány ember annyi féle szerintem ezt nem kell túlgondolni .
2019. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!