Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj az ha randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha randin nem engedem, hogy a férfi helyettem fizessen? Miért sértő ez nekik? Ferfiak miért a pénzben merik a férfiasságukat?

Figyelt kérdés

Azért sem szeretem ha egy férfi bármire is meghív legyen az randi ,kapcsolat mert tudom hogy csak azért teszi mert ez a társadalom által elvárt kötelező szokás. Nem is értem miért alakult ez ki. Plusz ha az első randi van amit ő fizet nem akarok az adósa lenni hogy nekem ezert cserébe valamit nyújtani kell

Itt is irta valaki hogy cserébe elvárja a szexet

Nekem ez nem a kedvesség jele hogy fizeti a saját részem hanem egy kötelező szokás

Kínosan és rosszul érzem magam mert nekem is van fizetésem ki tudom fizetni a részem


2019. jan. 11. 22:42
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
17%

Számomra, ha egy nő nem engedi, hogy fizessek, az nekem 2 dolgot mond:

1.: Femináci a csaj = menekülj!!!

2.: Nem fogadja el = nem akar tőlem semmit = menekülj!


Soha többé nem keresem.


40 KAN

2019. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
84%

Nem baj, de nekem az a véleményem, hogyha én hívom el valahova az adott lányt akkor nem a társadalom által kötelező szokás miatt, hanem azért, mert szerintem úgy illő, hogy én fizetek és nem azért, mert én vagyok a férfi, hanem azért mert én hívtam el/meg.


Egyébként sokkal szimpatikusabb lenne számomra, ha egy lány valami olyasmit mondana/ajánlana fel, hogy majd legközelebb ő meghív vagy ilyesmi, mintsem erőlteti azt, hogy ő fizetni akarja a felét.


Bár nyilván lehet mellé fogni és nem biztos, hogy lesz következő randi ez esetben szerintem, ha én lány lennék akkor mindenképpen felajánlanám, hogy kifizetem a részemet és akkor normálisan elköszönünk egymástól és nem maradt senkiben sem tüske, bár én nem várom el ezt férfiként akkor sem, ha nem lesz több találkozó. Igazából nem várok el semmit sem.

2019. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert sok dolgot jelent h ennyire ilyen morgó vagy.

nem ismered az alap illemet, hogyha meghívtak a randira, akkor illik annak fizetni, azaz a pasinak valszeg. Az ilyen nagy nem engedem fizetni semmimet nők feminácik, a másik meg hogy mellettük kevésbé férfiasnak érzik magukat a hapsi. Meg az, hogy esetleg nem akarsz második randit, csak nem mondod ki.

Vagy akár, nagyon mély pszichológiai dolog, szorongsz, mert régen csórók voltatok, most meg még a katicabogár lábának is meg akarod mutatni h de jahj te keresel elég pénzt, és senkire nincs szükséged.

2019. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
25%

Olvasd el az itteni hasonló kérdéseket.


A nők 99%-a közli, hogy a férfi egy sz@rrágó, csóró, looser, ha nem fizet a randin, és az ilyennel sosem kezdene.



Mivel a nők masszív 80-90%-a így gondolkodik, így megszokják a férfiak, hogy fizetni kell, különben semmmi nem lesz.



Azért ne érezd magad rosszul, mert te normális vagy!

2019. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Akkor sem szeretem ha azért hívnak meg mert nő vagyok és ez a szokás

Nem vagyok a gyereke hogy fizessen helyettem. Nem is értem miért baj ez ha fizetni szeretném a részem. Nem akarom hogy rám bárki is nyavajogjon hogy jajj mennyit költőtt ram a randin. Sérti a buszkesegem ha hekyettem akar fizetni olyan érzés nekem mintha egy csöves lennék akinek nem telik semmire és a férfira van utalva.

2019. jan. 11. 22:54
 6/53 A kérdező kommentje:
Miért attól érzi magát férfinak a ferfi ,hogy helyettem fizet vagy meghív valamire? Én ebben nem látok semmi ferfiassagot csak annyit hogy le tudta a kötelező társadalom által elvart szokást.
2019. jan. 11. 22:58
 7/53 anonim ***** válasza:
65%

Hát, ha nem érted, akkor okkal. Egy vaknak sem kezdünk el a színekről magyarázni :)

Ez így van jól, te ilyen vagy, mások vagyunk mind. Majd csak találsz egy hozzád való emberkét.

2019. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
44%

"Itt is irta valaki hogy cserébe elvárja a szexet"


:) Egy kávéért? :D

2019. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
36%

Mert, ha RANDI-ra hívtalak, az azért van, mert lehet belőle valami komolyabb, mint egy pénztárnál lefolytatott small talk, ebben az esetben pedig te nő vagy én meg férfi. Ha kúrópajti/haver/ismerős/kiskutya/búvárszivattyú felvétel van, az nem randiként van hivatkozva. Ha te nem randit akarsz, akkor vagy visszautasítod a meghívást vagy jelzed nekem, hogy ez nem randi és akkor e szerint megy a dolog.

32/f

2019. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
75%

"Akkor sem szeretem ha azért hívnak meg mert nő vagyok és ez a szokás"


Mindig a meghívó fél fizet.

Egy pohár kólába senki nem hal bele, későbbi randikon meg te is meghívhatod.Ne légy már ilyen karót nyelt!

2019. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!