Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csunya arcbor miatt dobnal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csunya arcbor miatt dobnal?

Figyelt kérdés
Alapozot nem merem leszedni, mert az aknem elmult de tele van piros folttal az arcom es nagyon lassan halvanyodnak. Ezert felek randizgatni, mert alapozo nelkul nagyon csunya a borom...

2019. jan. 24. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy kislány? Vállald magad őszintén! Egy normális srácot nem fog zavarni a kis szépséghiba, ami egyébként is betegség. Akit zavar, azt meg kerülni kell. Senki sem tökéletes, ezt tartsd szem előtt!
2019. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha alapozod folyton, akkor nem csoda hogy lassan mulik. Alig kap levegot az arcod, hogyan gyogyuljon, ujuljon meg? Ez az egyik. Masreszt pedig az alapozos arc sokkal csunyabb kozelebbrol mint a pirossag.

Azt a penzt amit alapozora koltesz, koltsd inkabb par kezelesre egy kozmetikusnal. Vannak direkt gyogyult aknes bor kezelesere iranyulo kezelesek, amik pont a foltok, hegek gyogyitasat celozzak meg. A hamlaszto kezelesek ugyanez.

2019. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál voltál? Valamilyen sejtnövekedés-gyorsító lehet, hogy segítene. Esetleg, ha más nem, akkor a SudoCrem.
2019. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem hinném.

32/f

2019. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

vmi gyógynövényes nyugtatós cucc kéne neked.

Esetleg patikaban nem tudnának vmit ajánlani v.legrosszabb esetben bőrgyogyászaton?

De ne alapozd, mert az csak begyullasztja jobban.

A kérdesre meg a válasz: mivel ez egy atmeneti bőrhiba, amit lehet kezelni, genya aki olyen miatt dob.

2019. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy a kozmetikus tudna e valamit kezdeni ezzel. Szerintem ez egy hosszabb folyamat amire elmulik, es nemtudom mivel gyorsithatnam fel...

#3.-ik valaszolo milyen sejtnovekedes gyorsitok vannak? Nem hallottam meg ilyenrol.

2019. jan. 24. 16:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szedjál cink táplálékkiegészítőt és étkezés kapcsán kerüld a tejterméket, de a legjobb a teljes értékű vegán étrend lenne.
2019. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szia! Ugyanez volt a problémám, alig mertem lemosni a sminkemet a párom előtt, de előbb utóbb muszáj volt, őszinte akartam lenni. De ugyanúgy szeret :) elfogadja a hibáimat és támogat mindenben. 10 éve küzdök aknék és a helyükön maradt foltok ellen így elég sok mindent kipróbáltam már. Amit neked is javaslok: bőrgyógyász tud felírni Skinoren kenőcsöt, patikában vény nélkül kapható Akneroxid kenőcs, kifejezetten pattanás, pattanás utáni folt és hegek kezelésére használatosak. Plusz nézz szét a Skinsmart weboldalán, a helyes bőrápolásról és bőrápolási rutinról én is ott olvastam először, amióta követem az ott lévő tanácsokat és kiválasztottam a nekem megfelelő termékeket, rengeteget javult a bőröm. Megtanultam szeretni magam :)
2019. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sejtnövekedés gyorsító alatt a patikákban kapható, gyorsabb sebgyógyulást elősegítő kencékre gondoltam, de a SudoCrem is ilyen, igaz, sokan csak popsikenőcsként ismerik, de tényleg hatásos. Bár arcra szárít. A kremmania.hu-t ismered? Olvasgasd az oldalt, és keress olyan hozzászólót, akinek hasonló problémái vannak, mint neked (asszem, sebhorreának hívják ezt, ugye?).
2019. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Utolso valaszolo, nem szerencsere nem az amit irtal, valami mas nagyon hosszu neve van, de viszonylag "uj" fogalomnak szamit a borgyogyaszati kozossegben, ezert termeszetes kezelesi modszert meg nem nagyon tudtak megallapitani ra, csak lezeres kezelest.

2019. jan. 24. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!